חדשות תל אביב

רובע 4 ממשיך להתחדש

חדשות תל אביב10 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

לאחרונה אושרו שני פרויקטים ברובע, במסגרת תמ"א 38/2 - האחד ברחוב יהודה המכבי 49 והשני ברחוב לואי מרשל 41 • הרובע אינו מהווה חלק מ"העיר הלבנה", ומגבלות השמירה על המרקם ההיסטורי אינן חלות עליו

רובע 4 ממשיך להתחדש
הדמיית הפרויקט ברחוב יהודה המכבי ׀ צילום: יח"צ

הוועדה המקומית תל אביב אישרה למתן היתר, בכפוף להשלמת תנאים, שני פרויקטים של חברת מטרופוליס ברובע 4 בעיר, בין הרחובות אבן גבירול לדרך נמיר. פרויקט אחד נמצא ברחוב יהודה המכבי 49, והשני ברחוב לואי מרשל 41. שניהם מתוכננים במסגרת תמ"א 38/2 הריסה ובנייה.
בפרויקט ברחוב יהודה המכבי, יחליף את הבניין הישן, בן שלוש קומות ו-15 הדירות, בניין חדש בגובה שבע קומות עם 29 דירות. בפרויקט ברחוב לואי מרשל, יחליף את הבניין הישן, בן שלוש הקומות ו-15 הדירות, בניין חדש בן שבע קומות ו-32 דירות.
לדברי מנכ"ל מטרופוליס, רו"ח אודי בלום: "אין היצע מספק של דירות חדשות בבנייני בוטיק בעיר". הוא סיפר כי את שני הפרויקטים החלה החברה לקדם לפני כשלוש וחצי שנים, ורק כעת הם הבשילו לבנייה. "בכוונתנו להרחיב את הפעילות ברובע 4, ואנו פועלים לאיתור נכסים בעלי פוטנציאל לתמ"א 38/2 ופינוי בינוי", הוא הוסיף.
יצוין כי רובע 4 אינו מהווה חלק מ"העיר הלבנה" שבין רחוב אבן גבירול לים, וכי המגבלות על שימור מבנים ושמירה על המרקם ההיסטורי אינן חלות על האזור.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

צב השעה

שוטרים מיחידת השיטור הימי ופקחים מהיחידה הימית של רשות הטבע והגנים שחררו בחזרה ללב הים צבת ים, שטופלה ושוקמה במרכז...

חדשות תל אביב22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

מטפסים על הקירות

על רקע עבודות השיפוץ הנרחבות בנמל יפו, הפכו קירות הנמל ההיסטורי למצוירים. קבוצת אמני גרפיטי, מהידועים בעולם, בהם אמנים מספרד,...

חדשות תל אביב22 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה