חדשות תל אביב

קשת הודחה מוועדת הביקורת

חדשות תל אביב6 בינואר 2020    דקה אחת
0
קשת הודחה מוועדת הביקורת
עיריית תל אביב. מובילה בחריגות חמש שנים ברציפות ׀ צילום: מאט הכטר, פלאש 90

סערה פרצה בישיבת מועצת העיר האחרונה בעקבות ההחלטה להפסיק את כהונתה של שולה קשת, המשמשת בפועל כאופוזיציה היחידה בישיבות המועצה, כיו"ר ועדת הביקורת העירונית. "זו הדחה, אל תיתנו לזה יד", אמרה קשת, שהוחלפה בנציג ש"ס אלחנן זבולון.
ראש העירייה רון חולדאי הבהיר כי בראשות ועדת הביקורת העירונית צריך לעמוד חבר האופוזיציה, והוסיף כי קשת היא חלק מהקואליציה (מטעם סיעתו של סגן ראש העירייה אסף הראל). "לא הודעת על פרישתך מהקואליציה. אי אפשר להתנהג כמו באופוזיציה, אבל ליהנות מהקואליציה. אם את רוצה להיות באופוזיציה – תפרשי מהסיעה", אמר לה.
קשת הגיבה: "אין לי שום טובת הנאה מהקואליציה. לא פרשתי רשמית, אבל אני אופוזיציה לכל דבר". היא הסבירה כי אינה פורשת רשמית, כדי שבבחירות הבאות תוכל לרוץ למועצת העיר תחת אותה רשימה.
חבר סיעת ש"ס חיים משה הבהיר שלא נעשה כל הסכם עם חולדאי, והסביר שהפרישה מהקואליציה נבעה מההחלטה להפעיל תחבורה ציבורית בשבת.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

שכונה בחצר: פסטיבל אמנות רב תחומי בחצרות המשותפות...

בפסטיבל "שכונה בחצר", שיתקיים בחצרות משותפות של בניינים בשכונת יד אליהו, יתקיימו מגוון אירועי תרבות: מוזיקה, תאטרון, קולנוע, ספרות, קומיקס,...

חדשות תל אביב10 ביוני 2020    דקה אחת
0

המדוזות חזרו לחופי ישראל

המדוזות החלו להגיע לחופי הרחצה. בחוף ירושלים בתל אביב נראו אתמול עשרות מדוזות, שעוררו עניין רב בקרב המבקרים. הנחיל המשמעותי...

חדשות תל אביב8 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה