חדשות תל אביב

צב השעה

חדשות תל אביב22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

אחרי שהסתבכה בחוט דיג מול ונמצאה פצועה מול חופי תל אביב, טופלה הצבה "תורון" במשך שלושה חודשים במרכז להצלת צבי ים • השבוע היא שוחררה וחזרה לביתה הטבעי, בלב ים

צב השעה
מבצע השחרור של "תורון". זכתה לטיפול של המשטרה | צילום: דוברות המשטרה וגיא לויאן, רשות הטבע והגנים

שוטרים מיחידת השיטור הימי ופקחים מהיחידה הימית של רשות הטבע והגנים שחררו בחזרה ללב הים צבת ים, שטופלה ושוקמה במרכז להצלת צבי ים של הרשות.

צבת הים החומה "תורון" נמצאה לפני כשלושה חודשים מול חופי תל אביב, כשהיא מסובכת באחת הגפיים הקדמיות שלה בחוט דיג. עובר אורח ערני דיווח על כך למוקד החירום של רשות הטבע והגנים, ובמקביל, שוטרים מהשיטור הימי, שהיו בפעילות שגרתית באזור, מיהרו להעמיס את הצבה על סירתם והעניקו ל"תורון" טיפול ראשוני, עד למסירתה לידי פקחים של רשות הטבע והגנים, שהעבירו אותה למרכז הארצי להצלת צבי ים.

במרכז ערכו ל"תורון" סדרת בדיקות, שכללו גם בדיקת סי.טי במרפאתו של הווטרינר ד"ר צחי אייזנברג. הוענק לה טיפול מקצועי מציל חיים, שבסיומו הצבה הועברה לחדר טיפול נמרץ. עם השלמת שלב הטיפול, היא הועברה לשיקום בחצר הטיפולים, ובהמשך להשגחה רפואית עד להחלמתה ושחרורה לביתה הטבעי, מול חופי העיר.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

נחלת יצחק נגד מגדלים ברחוב תוצרת הארץ

"בניית המגדלים ברחוב תוצרת הארץ תגרום לבעיות תחבורה קשות מאוד", מתריעה יו"ר ועד שכונת נחלת יצחק נחמה גולדווסר, המובילה את...

חדשות תל אביב14 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

עיר עם הפסקה

בסבב הלחימה הנוכחי בדרום, תל אביב לא הייתה “בועה”. בדומה לאזור הדרום, היו במהלך יום שלישי שיבושים קשים בחיי העיר....

חדשות תל אביב14 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה