חדשות תל אביב

 ענקית הספורט DECATHLON מגיעה היום לתל אביב

חדשות תל אביב19 במרץ 2019    דקה אחת
0

בלב ליבה של העיר הלבנה, בפינת הרחובות אלנבי ורוטשילד תיפתח ביום שלישי חנות, דינמית וחדשנית עם אלפי פריטי ספורט ייעודיים המתאימים לחובבי הספורט המקומיים

 ענקית הספורט DECATHLON מגיעה היום לתל אביב
DECATHLON תל אביב צילום יחצ

אלפי פריטי ספורט חדשניים ומחכים לתושבי תל אביב אוהבי ספורט ותנועה בחנות החדשה של  DECATHLON שתיפתח היום בפינת הרחובות אלנבי ורוטשילד בלב ליבו של אזור הבילוי והעסקים של תל אביב. מגוון מוצרים, ביגוד, ציוד ואביזרים של סוגי הספורט הפופולאריים ביותר על ידי חובבי הספורט המקומיים יהיו זמינים לרכישה בחנות. בחנות ניתן יהיה למצוא מוצרים כגון ריצה, רכיבה, שחייה, גלישה, ספורט ימי, יוגה, פילטיס, טיולים, מחנאות ועוד. החנות תציע שירות מקצועי על ידי עשרות אנשי צוות בעלי תשוקה לספורט שיציעו חווית שירות נעימה ומקצועית למבקרים.

שעות הפעילות של החנות בתל אביב הותאמו לאופי העיר התוסס והיא תהיה פתוחה ללקוחות משעה 10 בבוקר ועד 22:00 בלילה ובצאת שבת. דבר שיתאים מאוד לסגנון החיים התל אביבי.

DECATHLON גאה ושמחה לפתוח את החנות הראשונה בתל אביב לאחר שפתחה לפני כשנה וחצי את החנות הראשונה שלה בראשון לציון ולפני מספר חודשים בקריות כמרכז ספורט ענק עבור תושבי הצפון. כפי שהבטיחה, תמשיך DECATHLON להרחיב את פעילותה בישראל במטרה להנגיש את אהבת הספורט  לתושבי ישראל.

 

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

לא עוזבים את (החנייה) בעיר!

משעה 16:00, היום (12.9)  ולאורך שעות אחה"צ הפגינו מול הכניסה לחניון העירייה, עשרות מפגינים נושאי שלטים.  

חדשות תל אביב12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

הנצחה מאוחרת

שבע שנים לאחר מותו, הודיעה עיריית תל אביב על כוונתה להנציח את ראש הממשלה השביעי של ישראל יצחק שמיר ז”ל,...

חדשות תל אביב12 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה