חדשות תל אביב

סוגרים את העיר

חדשות תל אביב26 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

חבר מועצת העיר גל שרעבי העלה הצעה לאסור נסיעה ברכב ברחובות מרכזיים בעיר ביום כיפור • זאת, בעקבות מותו של איתי מרגי ז"ל, שנדרס כשרכב על אופניו ביום כיפור האחרון

סוגרים את העיר
איתי מרגי ז”ל. “כל עולמו נגדע ביום כיפור” ׀ צילום: באדיבות המשפחה

בעקבות מותו הטרגי של איתי מרגי, תלמיד כיתה ג' בבית הספר אהבת ציון, שנדרס בעת שרכב על אופניו ביום כיפור, מתכוונים בעירייה לאסור נסיעה ברכב ברחובות מרכזיים בעיר ביום כיפור.
"איתי היה ילד מצטיין, רגיש ומלא חמלה. כל עולמו נגדע ביום כיפור, כשיצא לרכב על אופניו ונדרס על ידי מכונית בצומת ז'בוטינסקי-נמיר", ציין חבר מועצת העיר גל שרעבי (תל אביב1) בהצעה לסדר שהעלה בנושא. ההצעה הועברה לדיון בוועדה לזהירות בדרכים, שבראשה עומד ראש העירייה רון חולדאי.
לדברי שרעבי, "יום כיפור הפך להיות יומם של הילדים ובני הנוער במרחב הציבורי. זהו יום גדוש ברוכבי אופניים ובמטיילים, המהווה הזדמנות נהדרת לתושבים ליהנות פעם בשנה מכבישים ריקים. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה במספר כלי הרכב הנוסעים ביום כיפור בדרכים בין-עירוניות וברחובות העיר. מדובר בממוצע של רכב בכל 20 דקות".
שרעבי הוסיף כי אין כיום חוק האוסר על נסיעה ביום כיפור, ולכן על העירייה לקחת אחריות ולדאוג לביטחון ילדי ותושבי העיר. "עלינו למצוא את הפתרון שיאפשר לתושבים להרגיש בטוחים ביום כיפור הבא, ולהבטיח שאיתי הוא הקורבן האחרון".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

נווה עופר מתחדשת בבית ספר ע"ש שמעון...

משה כהן, עמית המאירי בית הספר התיכון להייטק ואמנויות ע"ש שמעון פרס נחנך בטקס חגיגי בשכונת נווה עופר בדרום תל...

חדשות תל אביב26 בינואר 2020    דקה אחת
0

מעטפה עם אלפי שקלים הושבה לקשיש בן...

שוטרי משטרת ישראל סייעו לקשיש בן 91 למצוא מעטפה ובה אלפי שקלים אותה שכח במונית היום התקבל דיווח במשטרה של...

חדשות תל אביב23 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה