חדשות תל אביב

משחק רשת

חדשות תל אביב14 בפברואר 2019    דקה אחת
0

קנדה-ישראל משיקה רשת מלונות חדשה תחת המותג PLAY • בתכנון, הקמת מספר בתי מלון בתל אביב וביפו

משחק רשת
קנדה-ישראל משיקה רשת מלונות חדשה תחת המותג PLAY • בתכנון, הקמת מספר בתי מלון בתל אביב וביפו

קבוצת ישראל-קנדה הכריזה על הקמת זרוע מלונאית שתכלול בתי מלון בתל אביב וביפו. בכוונת הקבוצה להקים רשת מלונות לייף-סטייל חדשה תחת המותג PLAY HOTELS, שתדגיש את האסטרטגיה של הקבוצה – Better and Different.
המותג החדש יוקם בשותפות ובניהול של ראובן אלקס, שיחזיק ב-20% ממניות החברה. אלקס שימש משך כחמש שנים כמנכ"ל רשת פתאל בישראל ומנכ"ל רשת מלונות בראון. בשנה האחרונה הקים אלקס חברת ניהול עצמאית, שניהלה כ-500 חדרי מלון, בית ספר לתיירות ומרכזי ספורט ופנאי.
החברה החדשה מתעתדת להקים את רשת מלונות PLAY בנכסי ישראל-קנדה הייחודיים במרכז תל אביב ותבחן אפשרויות גם במיקומים נוספים. בשנים הקרובות בכוונת הרשת להקים מלונות בפרויקטים של החברה במגדלי דה וינצ'י ברחוב קפלן בתל אביב, במחתם שנרכש מבנק לאומי ברחוב הרצל פינת יהודה הלוי, סמוך לשדרות רוטשילד, ולא הרחק משם, ברחוב הרכבת, שבו רכשה לאחרונה קרקע להקמת מתחם אורבני למגורים, מסחר ומלונאות. בנוסף, נמצאת ישראל-קנדה במגעים להקמת מתחם מלונאות ברחוב אילת ביפו תחת המותג "ארבע עונות".
המלון הראשון שנבנה כבר בימים אלה ממוקם בפרויקט מידטאון תל אביב ברחוב מנחם בגין, שבו מחזיקה ישראל-קנדה 75% מהמניות. הפרויקט הוקם בהשקעה של כ-2.5 מיליארד שקל. המלון יכלול כ-120 חדרים בגדלים שונים, עם תקרות בגובה של כשישה מטרים ועיצוב שונה ומיוחד, לצד סוויטות ודופלקסים. קהל היעד הוא בעיקר אנשי עסקים ותיירים. המלון צפוי להיפתח ברבעון האחרון של השנה.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

היכונו לעליית הארנונה

על פי נוסחת העדכון האוטומטית של משרדי הפנים והאוצר, צפויה הארנונה להתייקר בתל אביב בשנת 2020 ב-2.58%. מדובר בשיעור ההתייקרות...

חדשות תל אביב22 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

לאן הולך הכסף

בהמשך למדיניות האכיפה של העירייה נגד חניה על מדרכות ברחובות בעיר, החליטה מועצת העיר לתקצב ב-300 אלף שקל התקנת עמודי...

חדשות תל אביב21 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה