חדשות תל אביב

מרכז כפיר מתחדש בשתי רשתות חדשות

חדשות תל אביב7 במרץ 2019    2 דקות
1
מרכז כפיר מתחדש בשתי רשתות חדשות
מגדל כפיר - הדמייה : תומר הררי

הרשתות המובילות "סופר-פארם" ו"ארומה ת"א" נכנסות לראשונה לשכונות דרום-מזרח תל-אביב ויפתחו סניפים במרכז מסחרי "כפיר" של קבוצת צליח-רוטשילד הממוקם בשכונת נווה כפיר במזרח העיר (משה דיין 2).

מרכז מסחרי "כפיר" מקבוצת צליח-רוטשילד הינו מרכז מסחרי שכונתי בשטח של כ- 1,400 מ"ר אשר נבנה כחלק מפרויקט משולב מסחר ומגורים ומעליו מתנשא מגדל כפיר – מגדל מגורים הכולל 84 דירות ב-18 קומות. הפרויקט כולו נבנה על-ידי קבוצת צליח-רוטשילד. מגדל המגורים אוכלס זה מכבר ואילו המרכז המסחרי כרגע בתקופת הרצה לקראת פתיחתו הרשמית הצפויה בעוד כחודשיים.

במרכז "כפיר" הקפידה קבוצת צליח-רוטשילד לייצר תמהיל של מגוון עסקים ההופכים את המרכז הן לאזור קניות והן לאזור בילוי ובין השוכרים במרכז ניתן כאמור למצוא את רשת "סופר פארם" ששכרה במרכז כ- 530 מ"ר לתקופה של 15 שנה, רשת "ארומה ת"א" ששכרה כ-160 מ"ר לתקופה של 15 שנה ולצידן, שכרו רשת "סיטי מרקט", רשת סופרמרקטים ארצית, סניף המשתרע על פני כ- 500 מ"ר וכן חנויות קטנות נוספות של בעלי עסקים מקומיים כגון, מספרה, חנות סלולר וחנות נוחות הנותנות מענה ראוי לחוסר ולצורך במרכז מסחרי שכונתי אמיתי המהווה הן אזור קניות והן אזור בילוי.

פתיחת סניפי הרשתות במרכז "כפיר" אף מהווה הבעת אמון של רשתות אלו בתנופת הפיתוח המואצת בשכונות מזרח תל-אביב המצויות בעיצומו של תהליך התחדשות והתפתחות מואץ ומושכות אליהן זוגות צעירים ומשפחות רבות. תנופת הפיתוח באזור זה ניכרת גם בתוכנית המתאר של העיר ת"א, כאשר בשנים הקרובות מרבית יחידות הדיור החדשות מתוכננות להיבנות בשכונות דרום ומזרח העיר.

פתיחתם של סניפי הרשתות הגדולות במרכז "כפיר" מהווה הוכחה נוספת לאמונן של רשתות אלו במרכזים המסחריים השכונתיים ובמגמה ההולכת וגדלה של מעבר חנויות מהקניונים הגדולים אל מרכזי המסחר השכונתיים בקרבת הבית.

תומר צליח מבעלי קבוצת צליח-רוטשילד: "אנו שמחים ומודים לסופר-פארם ולארומה ת"א על הבעת האמון במרכז "כפיר". מדובר בבשורה של ממש לתושבי שכונות מזרח תל-אביב אשר יזכו ליהנות מהרשתות הגדולות שעד-כה לא פעלו באזור זה. המרכזים המסחריים השכונתיים נמצאים בפריחה בשנים האחרונות וכניסתן של "סופר פארם" ו"ארומה ת"א" אל מרכז "כפיר" היא הוכחה נוספת לכך.

בקבוצת צליח-רוטשילד, אנו מאמינים מאוד בפרויקטים הכוללים עירוב שימושים של מסחר ומגורים היוצרים הפריה הדדית וסביבה אורבנית חיה ושוקקת".

מרשת "ארומה ת"א" נמסר: "רשת ארומה בת״א שמחה לפתוח את הסניף במרכז כפיר במזרח העיר ת״א. הרשת מאמינה באזור המתפתח ובהתאם בונה סניף ייחודי ושונה עם היצע רחב ומגוון של מנות וקונדיטוריה. סניף זה יהא הסניף ה-43 בעיר ת״א, והמותג ארומה בת״א ממשיך להתחזק ולצמוח גם באזורים חדשים בעיר".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה

  • יהושע
    מתי בדיוק אמורה להיות הפתיחה של ארומה בשכונת כפיר תל אביב

    פתיחתה של ארומה