חדשות תל אביב

מסוכן להיות עורך דין

חדשות תל אביב23 ביולי 2019    דקה אחת
0

הוגש כתב אישום כנגד שני תושבי פתח תקוה החשודים כי התנכלו ופגעו ברכושו של עו"ד מצפון תל אביב, ככל הנראה על רקע סכסוך בייצוג

מסוכן להיות עורך דין
לוגו לשכת עו"ד

במשך כשלושה חודשים סבל עורך דין בכיר ומוכר העוסק בענייני משפחה ומתגורר בצפון תל אביב משורה של ניקוב צמיגי רכבו ואפילו הצתת שניים מרכביו היוקרתיים.

מאז המקרה הראשון באפריל ניהל צוות חקירה מיוחד (צח"מ) של מרחב ירקון במשטרה חקירה סמויה בעיצומה לאחר הצתת שני הרכבים בחודש יוני האחרון נאספו ראיות לכאורה הקושרות שלושה חשודים , שניים הם באופן ישיר לביצוע המעשים ואילו חשודה נוספת שהייתה בסוד העניינים.

לפני מספר ימים נעצרו השלושה אולם לאחר הארכת מעצר אחת החליט בית משפט השלום בתל אביב לשחרר את החשודה בתנאים מגבילים זאת אחרי שציין כי רק ראיה אחת קושרת אותה למעשים.

לגבי החשודים האחרים, יריב בכר, 47 מפתח תקווה ושי לוי, 36 גם הוא תושב פתח תקווה החליט בית המשפט להאריך את מעצרם אתמול בשנית ובארבעה ימים.

במשטרה חושדים כי אחד החשודים בכר, הינו מקורב לאישה המיוצגת על ידי עורך הדין שנגדו בוצעו לכאורה המעשים החמורים. ככל הנראה בעקבות הייצוג בתיקה של אותה אישה ולאור סכסוך הקיים בין בכר לאותה אישה , החליטו השניים בכר ולוי, להתנכל לעורך הדין, כך על פי החשד.

בדיון הראשון קבע השופט עלאא מאסרווה כי קיים חשד סביר כנגד החשוד המרכזי בכר. "מדובר בעבירות שבוצעו כלפי עו'ד לענייני משפחה, בהקשר להליכים משפטיים המתקיימים במקביל. מצאתי ראיות טובות לשלב הזה של ההליך, כאשר מדובר בראיות ובדוחות פעולה של השוטרים אשר הובילו אל החשוד כמי שהיה מעורב מרכזי באירוע".

במשטרה מציינים כי . "עם הגשת התלונות , הוקם צוות חקירה מיוחד אשר ניהל חקירה אינטנסיבית שבמהלכה התחזק החשד כי העבירות בוצעו על רקע עיסוקו כעורך דין. בסיומה של חקירה סמויה שהפכה גלויה בימים אחרונים, נעצרו 3 חשודים במעורבות באירועים. "

 

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

יוצאים להפסקה

לצד השחקנים בתיאטרון הלאומי, כ-200 עובדי הבמה, הסדרנים והמכירות הכריזו סכסוך עבודה על רקע הלנות שכר מתמשכות, פיגורים בהפרשות לפנסיה...

חדשות תל אביב17 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

“כן” לתחבורה ציבורית בשבת

בתום דיון טעון, אישרה מועצת העירייה ברוב קולות החלטה המאפשרת, לראשונה מאז קום המדינה, להפעיל תחבורה ציבורית בשבת. 19 מחברי...

חדשות תל אביב17 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה