חדשות תל אביב

מי הזיז את קו 5?

חדשות תל אביב19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
מי הזיז את קו 5?

שינוי תוואי הנסיעה של קו 5, שמפעילה חברת דן, מעורר מחאות ותלונות. המקטע של הקו העובר ברחוב ארלוזורוב הועבר לרחוב ז’בוטינסקי. “זה מאלץ אותנו ללכת מרחק רב עד התחנה ויוצר אי-נוחות”, מתלוננת תושבת האזור.
דובר חברת דן, איתן פיקסמן, הסביר כי העתקת תוואי הנסיעה נעשתה בשל עבודות תשתית לרכבת הקלה. לדבריו, “ברחוב ארלוזורוב היו שלושה נתיבים, ונלקח נתיב בשל עבודות הרכבת הקלה. בחלק מהמקטע נותר נתיב בודד ונוצרו עומסי תנועה כבדים מאוד, שהאריכו את זמן הנסיעה. השינוי נעשה במטרה לאפשר תנועה מהירה יותר של קו 5, והדבר נעשה באישור משרד התחבורה”.
פיקסמן התריע כי עומסי התנועה הכבדים מתעצמים באזורים נרחבים בעיר. לדבריו, “בשעה 15:00 אוטובוס שנוסע ברחוב קפלן, מאבן גבירול לדרך בגין, מתקדם במהירות של קילומטר לשעה. ביקשנו שיקצו נתיב לתחבורה הציבורית ברחוב קפלן, אבל זה לא יקרה בשנים הקרובות”. להערכתו, עומסי התנועה בתל אביב יתגברו לנוכח ההרחבה הצפויה של עבודות הרכבת הקלה (הקו האדום, הקו הירוק והקו הסגול) והתוספת המאסיבית של מכוניות פרטיות.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

שכונה בחצר: פסטיבל אמנות רב תחומי בחצרות המשותפות...

בפסטיבל "שכונה בחצר", שיתקיים בחצרות משותפות של בניינים בשכונת יד אליהו, יתקיימו מגוון אירועי תרבות: מוזיקה, תאטרון, קולנוע, ספרות, קומיקס,...

חדשות תל אביב10 ביוני 2020    דקה אחת
0

המדוזות חזרו לחופי ישראל

המדוזות החלו להגיע לחופי הרחצה. בחוף ירושלים בתל אביב נראו אתמול עשרות מדוזות, שעוררו עניין רב בקרב המבקרים. הנחיל המשמעותי...

חדשות תל אביב8 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה