חדשות תל אביב

מחוז חדש נולד: מחוז גוש דן

חדשות תל אביב2 באפריל 2019    4 דקות
0
מחוז חדש נולד: מחוז גוש דן
איציק לוי יור לשכת המתווכים הארצית

לשכת מתווכי הנדל"ן הארצית מקימה לשכה מחוזית חדשה, לשכת מחוז גוש דן. הלשכה החדשה תכלול את אלפי המתווכים הפועלים בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, בני ברק, בקעת אונו ,פתח תקווה וראש העין.

מאות מתווכים מאזור תל אביב וגוש דן יגיעו לכנס ההשקה של לשכת המתווכים של מחוז גוש דן. הכנס יתקיים בסינמטק תל-אביב, ביום רביעי הקרוב, 3.4.2019. כך נמסר על ידי יו"ר לשכת מתווכי הנדל"ן הארצית, איציק לוי. לוי מסר כי בכנס הקרוב ידונו מטרות הקמת הלשכה, והפעילות המתוכננת לשנת 2019 וישתתפו בו יו״ר משותף מחוז גוש דן, צחי זוהר  ויו״ר משותף מחוז גוש דן, ערן ניסים. המרצה, בועז פמסון, נציגי בנק לאומי למשכנתאות ואתר יד 2.

יו"ר לשכת המתווכים הארצית איציק לוי: "חשיבות הכנס עבור חברי הלשכה הפועלים באיזור היא, בראש ובראשונה, מיועדת לכל  מי שרוצה להצטרף ולפעול לשינוי מהותי לעתידו בתחום התיווך, לחיזוק התדמית החיובית, ולמי שנמאס לו, להיות שק החבטות של חברי כנסת, המחוקקים חוקים שנועדו לפגוע ולהגביל את עבודת המתווך" ."הלשכה החדשה תפעל לשפר את תדמית המתווך ומקצוע התיווך בקרב הקהל. למקצע את העוסקים בתיווך ע"י קורסים, השתלמויות והדרכות מקצועיות. כמו כן הלשכה תפעל מול הרגולטור לתיקונים בחוק ותסייע למתווכים לקבל את הכלים הטובים ביותר. זאת על מנת לייצר עבורם חדשנות בעבודה, ללמוד לעבוד בשיטות של שיתופי פעולה, דוגמת MLS הקיים בארה"ב. בנוסף הלשכה תפעל לשיפור מיומנות העבודה, רמת השירותים והכלים העומדים לרשות העוסקים בענף".

יו״ר משותף מחוז גוש דן, צחי זוהר: "תל אביב זו מדינה בפני עצמה, יש לה חוקים והתנהלות משלה  וקשה לחולל בה שינוי. החיבור, עבורי,  עם לשכת מתווכי הנדל"ן הארצית הוא טבעי, משום שעתיד הענף חשוב לי ועל מנת להשפיע מול הרגולטור עלינו להתאגד ולבנות לשכה חזקה ומאוחדת. תל אביב כבר מאסה ממצב הענף הלא פשוט, ואנו נאלצים להתמודד עם גורמים המנסים לפגוע בענף, עם חוקים, גזרות חדשות וטלוויזיה שבהחלט מוסיפה את חלקה עם פרסומים וכתבות עוינות. הצורך לשינוי בקרב המתווכים מתחיל להתעורר וכבר מתחילים להרגיש אותו. הלשכה מקימה את מחוז גוש דן ואני מכהן כ יו"ר משותף יחד עם חברי הנהלה מופלאים וכולנו חדורי מטרה לגרום למהלך להצליח. בכנס הראשון שיתקיים ביום רביעי הבטיחו מאות מתווכים את מקומם מצפים להיות חלק מהשינוי. למרות שבתל אביב קשה יותר לאגד את כולם בגלל האופי של העיר אעשה את הכל על מנת להצליח ואין לי ספק שהלשכה שלנו הולכת להיות גורם משמעותי באזורנו".

 יו״ר משותף מחוז גוש דן, ערן ניסים: "אני שמח על הקמת לשכת מתווכי הנדל"ן מחוז גוש דן ובטוח שזוהי אחת מהלשכות החשובות והדומיננטיות במדינת ישראל .לפני כשנה הקמתי את לשכת מתווכי הנדל"ן פתח תקווה וראש העין, הצטרפו עשרות מתווכים כחברי לשכה מקומית ואנו עומדים על למעלה מ100 חברים רשמיים. אני בטוח שכרגע מהיותי יו"ר משותף בגוש דן, אנו נגדל ונהפוך לכוח אזורי משמעותי ודומיננטי ביותר באזור בקרב המתווכים, שיפעלו בשיתוף המחוז ובקרב הציבור שלומד להעריך ולדרוש מתווך איכותי שהינו חבר לשכת המתווכים. כמו כן מתווכי הלשכה שלי התגבשו מאוד ונעשות המון עסקאות בשיתוף פעולה אחווה ופרגון הדדי כמו גם אווירת חברות וגאווה בעיר".

עוד מסר איציק לוי: "לאחרונה הקימה הלשכה את מחוז השרון הכולל את הערים רעננה, הרצליה , כפר סבא הוד השרון רמת  השרון. כנס ההשקה היה בחודש ינואר האחרון בו השתתפו מאות מתווכים מהאזור. בנוסף מקימה כעת הלשכה את לשכת מחוז מישור החוף הצפוני. הכולל את הערים נתניה, חדרה, זכרון יעקב , חריש, בנימינה, כפר יונה ועוד. כנס ההשקה של הלשכה נערך לפני שבוע (בתאריך 26/3/19) באולפני "יארה" חדרה. כמו כן כנס השקת מחוז הנגב והדרום הכולל את הערים באר שבע, שדרות, נתיבות, ערד, דימונה, ירוחם, ואילת  יערך בחודש מאי הקרוב".

הלשכה הארצית הוקמה ב-2014, וחברים בה מעל 5,000 מתווכים. בחודשיים האחרונים, נערכו כנסים, בהם השתתפו אלפי מתווכים מכל רחבי הארץ. כיום פועלות תחת הלשכה הארצית 6 לשכות מתווכים ברחבי הארץ: בירושלים, מודיעין, רעננה, פתח תקוה והרצליה ולשכת מחוז השפלה. לשכות נוספות עומדות  לקום בדרום, בחיפה והצפון. כחברי הנהלת הלשכה הארצית, משמשים ראשי הלשכות: הרצליה, רעננה, מודיעין, השפלה, פתח תקווה-ראש העין, וירושלים. כמו כן חברים בהנהלה ראשי הרשתות של קרן וילימאס,  אנגלו-סכסון, רי/מאקס ושחף נכסים ונציג מחטיבת הנדל"ן העסקית.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מפיגים את השעמום: פעילויות תרבות מקוונות בספריות...

גם עם תום הסגר השני, ילדים ובני נוער רבים נמצאים עדיין בבית. לכן, כפי שעשו בשבועות האחרונים בהצלחה רבה, גם...

חדשות תל אביב19 באוקטובר 2020    3 דקות
0

למען הקהילה: פרויקט התנדבותי לסיוע במצבי משבר...

עמותת לב זהב המעניקה שירותי סיעוד ורווחה לגיל השלישי ברחבי הארץ יזמה פרויקט לסיוע לקשישים בקהילה ליציאה ממשבר והפגת בדידות....

חדשות תל אביב19 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה