חדשות תל אביב

"מחובקים גם בדרככם האחרונה"

חדשות תל אביב9 בינואר 2020    2 דקות
0

בלב כואב, נפרדו האלפים שהגיעו לבית העלמין ירקון מסתיו הררי ובן זוגה דין שושני ז"ל, שנהרגו בשבת באסון המעלית ברחוב נדב • "זו הזיה, שב-2020 דברים כאלה קורים", הספיד אביה של סתיו

"מחובקים גם בדרככם האחרונה"
ההלוויה בתחילת השבוע. "אבות לא קוברים בנים" | צילום: אבשלום ששוני

אלפים ליוו למנוחות עולמים את סתיו הררי ז"ל ובן זוגה דין שושני ז"ל בני ה-26, שנהרגו באסון המעלית שאירע בשבת בבניין ברחוב נדב 2 בשכונת התקווה בתל אביב. הם נטמנו זו לצד זה בבית העלמין ירקון. "אתם נקברים ביחד לנצח נצחים", זעק אחד מבני המשפחה.
זעקות השבר של בני משפחה וחברים פילחו את האוויר בהלווייתם המשותפת. "איך מספידים? איך אפשר להיפרד ולהגיד שלום לילדה היפה עם העיניים הירוקות? היית עמוד התווך שלנו. סתיו, את החיים שלנו, האהבה שלנו. תשמרי עלינו מלמעלה", נפרד בבכי אביה איציק הררי. "היה בינינו הרבה יותר מקשר בין אב לבתו. זו הזיה שב-2020 יש דברים כאלה שקורים בתל אביב. כרגע אני עם הכאב של הילדה שלי. כל מה שאני יודע זה שאין לי ילדה. היא ודין היו מאושרים יחד, עכשיו אנחנו קוברים אותם יחד".
אחיה של סתיו, עומר, סיפר: "שמענו על מה שקרה וקיוויתי שזו לא היא. כשחילצו אותה, היא הייתה קפואה. נישקתי לה את כפות הרגליים. אני לא מאמין שאיבדתי אותה". הגננת שלה סיפרה: "זכיתי להיות הגננת שלך. ילדה יצירתית, בעלת לב ענק, תלתלים ועיניים ירוקות. נהדרת. סיימת את בית הספר היסודי והתיכון וגם עשית חיל בצבא. תמיד נזכור אותך". חברה של סתיו נפרדה בבכי: "היינו כתאומות, אהובה שלי. לאן הלכת? למה עכשיו? למה את לא פה איתי ועם כל החברות שלך?".
עדן שושני, אחותו של דין, זעקה: "יום הולדתי הוא יום מותך. היית המאושר באדם בשבועות האחרונים. אמרת לי 'אני מגשים את החלום שלי כל יום'. רק לפני כמה חודשים עברתם לדירה החדשה ובניתם בית מתוק ועניו. הערצנו אותך. סתיו שלנו, כמה אהבה הייתה ביניכם. הלכתם מהחיים ביחד, מחובקים, ואתם מחובקים גם בדרככם האחרונה".
האב ציון שושני ציטט משיר השירים: "מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה". בהמשך הוסיף: "כל רגע בעולם הזה הוא אושר. תעריכו את החיים, תהיו חזקים. אבות לא קוברים בנים. דין היה מקסים, ילד נהדר, נבון, תמיד הסתכל מעבר. הוא היה בן יחיד שלי. קיבלנו אותו ל-26 שנה, ועכשיו החזרנו אותו. שבר ענן כזה קורה פעם ב-50 שנה. זה קשה מאוד".
חבר הנהלת העירייה גל שרעבי-דמיו, המתגורר בשכונת התקווה, סיפר בעצב: "אני מכיר את שתי המשפחות. התחושות קשות מאוד".
לפני חודשים ספורים פתחו בני הזוג את מזנון "מנצ'וק" בשדרות ההשכלה בעיר. על דלת המזנון נקבע ביום ראשון שלט, שבו כתבו העובדים: "אוהבים אתכם דין וסתיו, נתגעגע לנצח". אחד מאורחי המסעדה סיפר: "ביום חמישי ישבתי פה. האווירה הייתה חמימה והאוכל מאוד טעים. שניהם עבדו מכל הלב ובנו עצמם במקום החדש שפתחו".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

שכונה בחצר: פסטיבל אמנות רב תחומי בחצרות המשותפות...

בפסטיבל "שכונה בחצר", שיתקיים בחצרות משותפות של בניינים בשכונת יד אליהו, יתקיימו מגוון אירועי תרבות: מוזיקה, תאטרון, קולנוע, ספרות, קומיקס,...

חדשות תל אביב10 ביוני 2020    דקה אחת
0

המדוזות חזרו לחופי ישראל

המדוזות החלו להגיע לחופי הרחצה. בחוף ירושלים בתל אביב נראו אתמול עשרות מדוזות, שעוררו עניין רב בקרב המבקרים. הנחיל המשמעותי...

חדשות תל אביב8 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה