חדשות תל אביב

מה קורה למזרקות בעיר?

חדשות תל אביב10 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
מה קורה למזרקות בעיר?
המזרקה בכיכר רבין. שוב אין מים בבריכה ׀ צילום: משה כהן

המזרקות בכיכר רבין, למרגלות בניין העירייה, שוב ריקות. “הן מוסיפות חן מיוחד לכיכר, וחבל שהן לא פועלות”, אומרת תושבת ותיקה בעיר, "למה מרוקנים את המים ומשביתים את המזרקות, במקום לשדרג אותן ולהתקין בהן תאורה צבעונית?”.
מהעירייה נמסר: “המזרקות רוקנו ממים לקראת העצרת לזכרו של יצחק רבין ז”ל, עקב העברת חשמל לבמה שהוקמה בסמוך. במקביל, מתבצעות עבודות שיפוץ במדרגות המובילות למרפסת בניין העירייה, הכוללות הקמת פיגומים. בסיום העבודות הבריכה תמולא במים”.
בתוך כך, לא רחוק משם, עדיין לא ברור מתי תפעל סוף-סוף המזרקה בכיכר דיזנגוף. בשל מחלוקת עם האמן יעקב אגם, מושבתת מזרקת “האש והמים”, אבל לפחות יש מים בבריכה. ואם כבר אנחנו בענייני מזרקות, עוברים ושבים בשדרות רוטשילד נדהמו בשבוע שעבר מהצבע הירוק שקיבלו המים במזרקה. לאחר בדיקה התברר שעובר אורח השליך כ-150 שקיות תה ירוק למים, ככל הנראה כמעשה קונדס. המים בבריכה רוקנו בעקבות החבלה, והבריכה עברה ניקוי.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות
0

טסט היבדק וסע

במהלך סוף השבוע: פראמדיקים של מד"א וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למגן דוד אדום דגמו 3,700 בני אדם הפעילות ללקיחת דגימות לבדיקת הקורונה...

חדשות תל אביב21 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה