חדשות תל אביב

מהפך חינוכי בנווה צדק

חדשות תל אביב19 במרץ 2019    דקה אחת
0
מהפך חינוכי בנווה צדק

איל היה בעלים של חברת היי-טק שמכר אותה והחליט לקחת את משפחתו לטיול מסביב לעולם.

במהלך טיול של שנתיים הוא לימד את ילדיו אנגלית ומתמטיקה. חזרתו לארץ הייתה מלאה ברצון לנתינה. הוא חיפש מסגרת והגיע לעמותת שיעור אחר, במסגרתה נתן שיעורים בעירוני נווה צדק – בית ספר לחינוך מיוחד.

עינת סגנית המנהלת היססה להכניס מתנדבים לפני שהם ראו וחוו את המקום, על כן הוחלט ביחד אתה שקבלת מתנדבים תהיה בתנאי הגעתם לסיור והיכרות.

מור, רכזת שמלווה את המתנדבים מעמותת שיעור אחר, הציעה לאייל להגיע ולעשות ביחד איתה סיור במקום. ביום הסיור עינת העבירה את מלוא המידע בצורה רגישה, אכפתית ואוהבת. לאחר הסיור, איל לא היסס וישר קפץ למים.

בתיאום עם עינת, הוא הוכנס לכיתתה של אדמית, מורה למתמטיקה. הכיתות מורכבות ממורה וסייעת בכיתה של עד 8 תלמידים.

לאחר מספר מפגשים ראשוניים בכיתה, מורן קיבלה עדכון כי אדמית נתנה לאיל פרויקט – להדריך וללוות את אסיל, ילד עם צרכים מיוחדים, למועד ב' בבגרות של 2 יחידות מתמטיקה.

מאותו רגע שאיל קיבל את אסיל לא היה מפגש שהוא לא נכח בו, אלא ציפה להגיע ולעבוד אתו. בכל שבוע מידי שנה באופן קבוע כמה שעות אייל ואסיל ישבו ביחד והוא ליווה אותו לא רק במתמטיקה כמובן.

ביום הבחינה איל הגיע וישב עם אסיל ארבע שעות והנחה אותו עד סיומו את המבחן.

השבוע התבשרה עמותת שעור אחר שהיא נבחרה לקבל את אות המופת בכנס שדרות לשנת 2019.

העמותה משלבת מזה 17 שנה מעל 4,000 מתנדבים בבתי הספר בכל הארץ ובכל המגזרים, כדי לעורר השראה, לחשוף תלמידים למקצועות ותחומי עניין מגוונים ולאפשר להם לחלום ולהעז.

 

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

הארכת מעצר היום לחשוד שנהג ללא רישיון...

אתמול (18.9) כחלק מפעילות מוגברת באכיפה הבחינו השוטרים ברכב שנסע באופן המסכן חיי אדם באזור תל אביב. השוטרים הורו לנהג לעצור...

חדשות תל אביב19 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

"לבכירי העירייה אין מצוקת חניה, שירגישו מה...

המחאה על מצוקת החניה במרכז ובצפון ההיסטורי של העיר, האכיפה בשעות הלילה והתייקרות מחירי החניונים העירוניים - הגיעה לחניוני בניין...

חדשות תל אביב19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה