חדשות תל אביב

כדאי להצביע בתל אביב

חדשות תל אביב15 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

עיריית תל-אביב-יפו מעודדת את התושבים לצאת ולהצביע ביום הבחירות ומעניקה שלל הטבות למחזיקי הכרטיס העירוני – דיגיתל. למבוגרים וילדים והכי חשוב - צאו לבחור!

כדאי להצביע בתל אביב
כרזת בחירות תל אביב

עיריית תל-אביב-יפו ממשיכה בקמפיין לטובת העלאת אחוזי ההצבעה בתל-אביב-יפו ומפרסמת הטבות ליום הבחירות, עבור האזרחים היוצאים להצביע: תושבים בעלי דיגיתל שיצהירו כי הצביעו, יציגו תמונה מתוך בתי הספר או המוסד בו הצביעו וספח תעודת זהות המאשר כי מתגוררים בעיר או כרטיס דיגיתל, יוכלו ליהנות מהטבות במוסדות העירוניים השונים ובעסקים בעיר ביום הבחירות.

ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי: "כל חיי אני מעורב ומשפיע. גם בצבא, גם בחינוך וגם כאן בעירייה. אבל לא רק. מעולם לא ויתרתי על ההזדמנות להצביע בבחירות. אני שומע אתכם כל הזמן מתלוננים. על פערים חברתיים, על בטחון, על חוסר צדק, על תחבורה ציבורית גרועה ועל העדרה בסופי שבוע. עכשיו יש לכולנו הזדמנות להשפיע.
אל תספרו לי סיפורים על ייאוש, על אדישות, על עצלות, על "מה כבר זה משנה פתק אחד", או "אין לי למי להצביע".
זו המדינה שלנו! זאת המדינה שלכם! בואו נוכיח שתל אביב יפו לא מוותרת על הדמוקרטיה. צאו להצביע. פשוט צאו להצביע!"
לינק לסרטון עידוד הצבעה>>

במסגרת ההטבות ליום הבחירות:

• כניסה חינם לבריכות: קאנטרי ל', החשמונאים, גורדון, קאנטרי ג', נווה שרת וגורן גולדשטיין
• מגוון סיורים ללא עלות: אמנות בפלורנטין, סיור קולינרי בשוק התקווה, סיור בשוק לוינסקי, סיור בעקבות אריק אינשטיין, סיור ביפו "תעביר את החומוס", סיור בקריית המלאכה, סיור בכדור פורח בגני יהושע, סיור בפארק הצפרות, סיור בתחנה המרכזית (כל סיור יתקיים 3 פעמים).
• כניסה חינם למוזיאונים: מוזיאון תל-אביב, מוז"א (מוזיאון ארץ ישראל), בית התפוצות, שרונה (מנהרות), נחום גוטמן, בית ראובן, מוזיאון רבין, מרכז התיירים ביפו העתיקה, בית העיר, פעילויות בספריות העירוניות ובבית אריאלה.
• כניסה חינם לסרט בסינמטק
• בירה ב-10 שקלים בברים שונים ברחבי העיר
• פעילויות דיגיטף לגיל הרך וסיורי עגלות
• הפעלת משחקייה בבניין העירייה בשעות הבוקר (13:00-09:00)

 

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

שכונה בחצר: פסטיבל אמנות רב תחומי בחצרות המשותפות...

בפסטיבל "שכונה בחצר", שיתקיים בחצרות משותפות של בניינים בשכונת יד אליהו, יתקיימו מגוון אירועי תרבות: מוזיקה, תאטרון, קולנוע, ספרות, קומיקס,...

חדשות תל אביב10 ביוני 2020    דקה אחת
0

המדוזות חזרו לחופי ישראל

המדוזות החלו להגיע לחופי הרחצה. בחוף ירושלים בתל אביב נראו אתמול עשרות מדוזות, שעוררו עניין רב בקרב המבקרים. הנחיל המשמעותי...

חדשות תל אביב8 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה