חדשות תל אביב

יש מדרחוב בלוינסקי

חדשות תל אביב23 בדצמבר 2019    דקה אחת
0
יש מדרחוב בלוינסקי
שוק לוינסקי. יותר מבקרים ופחות לקוחות ׀ צילום: דוברות העירייה

שוק לוינסקי המיתולוגי הפך השבוע רשמית למדרחוב, בין הרחובות השוק והעלייה. הרחוב נסגר לתנועת כלי רכב, פרט למקטעים החוצים אותו. במקביל, נגרעו עשרות מקומות חניה מהמקטע. בעירייה הודיעו שהשינוי יבוצע כפיילוט לשנה, לקראת תחילת עבודות הקו הסגול והקו הירוק של הרכבת הקלה, שיעבור לא הרחק משם. העבודות צפויות להתחיל בעוד כמה חודשים.
בעירייה ציינו כי המהלך, שנעשה בשיתוף בעלי העסקים והדיירים, נועד לשמר את אופיו המיוחד של השוק הוותיק והתוסס, שהפך מוקד עלייה לרגל לתיירים ותושבי העיר. עם זאת, חלק מבעלי העסקים חוששים מהמהלך, לנוכח עומסי תנועה הצפויים ברחובות הסמוכים והחמרה במצוקת החניה באזור.
"המדרחוב גרם לגריעת עשרות מקומות חניה. היכן אנשים יחנו? החניונים הפרטיים באזור יקרים. המדרחוב יביא אולי יותר מבקרים, אבל פחות לקוחות ייצאו מכאן עם שקיות עמוסות. נצטרך להתחיל לארגן משלוחים. אבל הלוואי שזה יצליח", אמר סוחר ותיק בשוק.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות
0

טסט היבדק וסע

במהלך סוף השבוע: פראמדיקים של מד"א וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למגן דוד אדום דגמו 3,700 בני אדם הפעילות ללקיחת דגימות לבדיקת הקורונה...

חדשות תל אביב21 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה