חדשות תל אביב

יומיים קטלניים בדרך הטייסים: שני הרוגים בשתי תאונות דרכים

חדשות תל אביב3 בפברואר 2019    דקה אחת
0

בתאונה שאירעה ביום שלישי לפנות ערב נהרג נהג רכב פרטי ונפצעו שני ילדים בני 10 ו-12 • קודם לכן, ביום שני בבוקר, נהרג בתאונה רוכב אופנוע בן 17 וחצי

יומיים קטלניים בדרך הטייסים: שני הרוגים בשתי תאונות דרכים
התאונה ליד גשר הולכי הרגל בדרך הטייסים ׀ צילום: דוברות מד"א

תאונת הדרכים הקשה, שהתרחשה ביום שלישי לפנות ערב בדרך הטייסים, גבתה את חייו של עו”ד רונן פרץ ז"ל, בן 50 מרמת גן, וגרמה לפציעתם של שני ילדים בני 10 ו-12, אחד מהם הוא בנו של פרץ, שהיה עמו ברכב. רכבו של פרץ התנגש בגשר הולכי רגל סמוך לפארק וולפסון, מול תיכון אורט סינגלובסקי.
המעורבים בתאונה פונו לבית החולים שיבא בתל השומר. חובשי מד”א, שלמה לוי ויששכר וייס, שטיפלו בהם בשטח, סיפרו: “כשהגענו למקום, ראינו את הרכב שהתנגש בגשר הולכי הרגל, כשנהג הרכב לכוד במושב הקדמי יחד עם שני ילדים. ביצענו בנפגעים בדיקות רפואיות וניסינו לחלץ אותם מהרכב. כעבור כמה דקות הגיעו למקום כוחות הכיבוי וההצלה, והמשיכו בפעולות החילוץ המורכבות”. לדבריהם, הנהג שנפצע באורח קשה סבל מחבלת ראש, ושני הילדים שנפגעו קל היו נסערים מאוד.
כשעתיים לאחר מכן, נקבע מותו של הנהג בבית החולים שיבא. בוחני תאונות דרכים של משטרת מחוז תל אביב שהגיעו למקום פתחו בחקירת נסיבות התאונה.
התאונה המחרידה הזאת אירעה רק יום לאחר תאונה קשה אחרת, ביום שני בבוקר – רוכב אופנוע בן 17 וחצי נהרג בתאונת דרכים במסוף האוטובוסים שבכביש הטייסים במזרח תל אביב.
מחקירה ראשונית של בוחני תאונות במשטרה עולה כי רוכב האופנוע ככל הנראה החליק במסוף האוטובוסים. חובשים ופרמדיקים שהוזנקו למקום העניקו לנער טיפול רפואי ראשוני, ולאחר ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו.
“כשהגענו למקום ראינו נער שוכב על הכביש במצב קריטי. הוא היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב-מערכתית”, סיפרו חובשת רפואת חירום במד”א רותי רוזן והפרמדיק בן דבילנסקי. “הענקנו לו טיפול רפואי, ביצענו פעולות החייאה, אבל הפגיעות היו קשות ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו”.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה