חדשות תל אביב

טיפה בים של יפו: רק 5 דירות לדיור בר השגה

חדשות תל אביב6 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

בתום חמש שנים של שכירות לזוכי המחזור הראשון, יוצאו להגרלה הדירות בבניין ברחוב מיכלאנג'לו 23-21 • זכאים להירשם עד 26 בדצמבר: זוגות בלי ילדים ומשפחות חד-הוריות • המחיר: 3,000-2,750 שקל

טיפה בים של יפו: רק 5 דירות לדיור בר השגה
מיכלאנג'לו 23-21. מהפרויקטים הראשונים של דיור בר השגה ׀ צילום: פידמונט

על רקע השתוללות מחירי שכר הדירה בעיר, יוצעו להגרלה חמש דירות לדיור בר השגה בשכירות ברחוב מיכלאנג'לו במתחם יהודה הימית ביפו, במה שנראה כעוד טיפה בים לנוכח הצורך של אלפים בקורת גג במחיר סביר.
העירייה והחברה העירונית עזרה וביצרון הודיעו כי בתום חמש שנים של שכירות לזוכי המחזור הראשון, יוצא לדרך המחזור השני. הדירות יוגרלו בבניין ברחוב מיכלאנג'לו 23-21. מדובר בפרויקט פרטי, שנבנה בשנת 2014 על ידי חברת "פידמונט אנטרפרייזס" ואייל עמיר, הכולל 42 יחידות דיור, כשמתוכן חמש דירות מוקצות לדיור בר השגה. שטח הדירות שיוגרלו הוא 70-60 מ"ר, עם מרפסת וחניה בתשלום, והן ויושכרו בטווח שבין 2,750 ל-3,000 שקל בחודש.
התושבים שיעלו בהגרלה יזכו בכניסה מיידית. ההרשמה להגרלה, שנפתחה ביום ראשון ותיסגר ב-26 בדצמבר, מיועדת למשפחות צעירות וזוגות ללא ילדים תושבי תל אביב-יפו. הבניין במיכלאנג'לו הוא אחד הפרויקטים הראשונים של דיור בר השגה שיזמה העירייה, בשאיפה להגדיל את היצע הדירות בעלות נמוכה לזוגות נשואים או ידועים בציבור, עם או בלי ילדים, ולמשפחות חד-הוריות בעיר.
עד כה הגרילה העירייה, באמצעות עזרה ובצרון, 196 יחידות דיור, ובשנים הקרובות צפויות להתווסף לשוק עוד כ-170 דירות. מנכ"ל החברה אלי גינזברג: "אנו פועלים לייצר לשוק השכירות בעיר עוד ועוד דירות לדיור בר השגה, ולהעניק פתרונות ממשיים ונגישים לאוכלוסיית הצעירים בעיר". גינזברג הבהיר כי הזוכים בהגרלה יזכו לחוזי שכירות יציבים למשך שלוש שנים, עם אופציה להארכה לשנתיים נוספות.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

“דניאל בן ה-13 קיפח את חייו בגלל...

  מותו הטרגי של דניאל כהן (13) ז"ל מפגיעת משאית מערבל בטון, בעת שנסע על קורקינט חשמלי שיתופי ברחוב משה...

חדשות תל אביב25 בפברואר 2020    9 דקות
0

בוטיק על הים

  על רקע התיירות הגואה, מלונות בתל אביב ממשיכים לצוץ כפטריות לאחר הגשם. רשת המלונות אוליב פותחת שני בתי מלון...

חדשות תל אביב25 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה