חדשות תל אביב

חיסול כפול בשכונת התקווה

חדשות תל אביב11 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

הדי הפיצוץ העז שהחריד ביום ראשון בערב את שכונת התקווה נשמעו למרחקים וגרמו בתחילה לבהלה • מטען חבלה הוצמד לג'יפ שבו נסעו אלעד סרדניוף ועוזי בר-ציון, שנהרגו במקום

חיסול כפול בשכונת התקווה
זירת פיצוץ הרכב. חקירה מאומצת ׀ צילום: כבאות והצלה

מטען חבלה התפוצץ ביום ראשון בשעה 22:30 בצומת הסואן של הרחובות אצ"ל-הלח"י בשכונת התקווה, בג'יפ שבו נסעו אלעד סרדניוף ועוזי בר-ציון, אשר נהרגו במקום.
חלקי הרכב שעלה בלהבות התפזרו למרחק של עשרות מטרים, ומכונית נוספת שהייתה בסמיכות עלתה אף היא בלהבות.
"היינו באחד הרחובות הסמוכים, והגענו בתוך זמן קצר למקום. ראינו שני כלי רכב עולים באש ועשן סמיך. לא היה ניתן להתקרב לרכבים, ובשלב הראשון לא ידענו אם ישנם נפגעים", סיפרו הפרמדיקים של מד"א, שמחה סימנדוייב וגל פאר. "כוחות הכיבוי פעלו לכבות את האש, וכשניתן היה להתקרב הבחנו בשני גברים ללא סימני חיים. נאלצנו לקבוע את מותם במקום. ברכב השני לא אותרו נפגעים נוספים".
למקום הוחשו צוותי מז"פ, שהחלו תחת גשם, שלא הפסיק לרדת, לאסוף ממצאים מהזירה. לדברי לוחמי האש ואנשי מד"א שהגיעו לזירה, אש חזקה מנעה גישה לאזור אף שבתוך הרכב נצפו שני לכודים.
במשטרה העריכו מיד לאחר האירוע הקשה כי הרקע הוא פלילי. בר-ציון וסרדניוף נחשבו כדמויות מוכרות במשטרה.
חקירת המשטרה מתמקדת במספר מישורים, ביניהם היותו של אחד הקורבנות עד תביעה באחת מפרשות הסחיטה והחיסולים הגדולה ביותר שנחקרה על ידי ימ"ר תל אביב, שבעטיה הוגש כתב אישום כנגד משפחת פשע מוכרת.
ביחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב מנהלים חקירה מאומצת, בניסיון לעלות על מבצעי החיסול הכפול, שזעזע את תל אביב ושעלול להביא למלחמות חיסולים.
"זה יכול היה להיגמר באסון כבד עוד יותר. עוברי אורח ונהגים נוספים היו עלולים להיפגע", אמר בהתרגשות תושב המקום.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מי הזיז את קו 5?

שינוי תוואי הנסיעה של קו 5, שמפעילה חברת דן, מעורר מחאות ותלונות. המקטע של הקו העובר ברחוב ארלוזורוב הועבר לרחוב...

חדשות תל אביב19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

מסייעים לסייעות

הסתדרות המורים הכריזה על סכסוך עבודה מול עיריית תל אביב סביב הדיון בנושא ניוד סייעות בעיר. לדברי נציגי ההסתדרות, עיריית תל...

חדשות תל אביב18 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה