חדשות תל אביב

חינוך גאה

חדשות תל אביב12 בינואר 2020    דקה אחת
0
חינוך גאה

מערכת החינוך בבתי הספר ברחבי העיר תל-אביב-יפו פתחה את יום הלימודים בפעילות בנושא הדמוקרטיה, זכויות האדם והסובלנות, זאת בעקקבות התבטאויותיו של הרב פרץ.

יום הלימוד במערכת החינוך בבתי הספר בתל אביב-יפו, נתפח הבוקר בהנחיית העירייה, ב-15 דקות של פעילות חינוכית בנושא סובלנות, חיים משותפים והגיוון הקיים בתל אביב-יפו בתחום המושג "משפחה".

אתמול בלילה (מוצ"ש)  העבירה ראשת מינהל החינוך שירלי רימון-ברכה קובץ מערך למורים ובו שיח המעודד תלמידים לקבל כל אדם באשר הוא אדם, ואת הלגיטימיות של מבנים משפחתיים שונים.

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: "אי אפשר לעמוד מנגד מול דברי הבלע של שר החינוך של ילדי ישראל, החושב שיש לו הכשר מדאורייתא לגבי מה טבעי ומה נורמטיבי. אין ברירה אלא לנהל מאבק על הערכים והעקרונות שלנו כחברה דמוקרטית, בה האדם הוא הריבון ללמוד, לדעת ולהחליט מה נורמטיבי ומה טבעי."

שירלי רימון ברכה, ראשת מינהל החינוך: "במקום בו אין אנשים, היה את.ה אדם. מעריכה מאד את א.נשי החינוך של תל אביב-יפו ללא הבדל דת, גוון, מוצא ומין, אשר בוחרים יום יום לחנך מתוך אהבת אדם לפני הכל."

 

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

זהירות עובדים פה

היום, (ג, 28/1) שני פועלים בשני מוקדים שונים נפלו במהלך עבודות. השניים מצטרפים לסטטיסטיקה הגבוה של תאונות באתרי בניה. סביב...

חדשות תל אביב28 בינואר 2020    דקה אחת
0

עידן חדש בהוראה

עמית המאירי גרעין "סטודנטים מובילים נגישות" ערך בתחילת החודש במכללת לוינסקי לחינוך הפנינג להעלאת המודעות לקידום שוויון זכויות לאנשים עם...

חדשות תל אביב27 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה