חדשות תל אביב

חינוך גאה

חדשות תל אביב12 בינואר 2020    דקה אחת
0
חינוך גאה

מערכת החינוך בבתי הספר ברחבי העיר תל-אביב-יפו פתחה את יום הלימודים בפעילות בנושא הדמוקרטיה, זכויות האדם והסובלנות, זאת בעקקבות התבטאויותיו של הרב פרץ.

יום הלימוד במערכת החינוך בבתי הספר בתל אביב-יפו, נתפח הבוקר בהנחיית העירייה, ב-15 דקות של פעילות חינוכית בנושא סובלנות, חיים משותפים והגיוון הקיים בתל אביב-יפו בתחום המושג "משפחה".

אתמול בלילה (מוצ"ש)  העבירה ראשת מינהל החינוך שירלי רימון-ברכה קובץ מערך למורים ובו שיח המעודד תלמידים לקבל כל אדם באשר הוא אדם, ואת הלגיטימיות של מבנים משפחתיים שונים.

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: "אי אפשר לעמוד מנגד מול דברי הבלע של שר החינוך של ילדי ישראל, החושב שיש לו הכשר מדאורייתא לגבי מה טבעי ומה נורמטיבי. אין ברירה אלא לנהל מאבק על הערכים והעקרונות שלנו כחברה דמוקרטית, בה האדם הוא הריבון ללמוד, לדעת ולהחליט מה נורמטיבי ומה טבעי."

שירלי רימון ברכה, ראשת מינהל החינוך: "במקום בו אין אנשים, היה את.ה אדם. מעריכה מאד את א.נשי החינוך של תל אביב-יפו ללא הבדל דת, גוון, מוצא ומין, אשר בוחרים יום יום לחנך מתוך אהבת אדם לפני הכל."

 

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

טסט היבדק וסע

במהלך סוף השבוע: פראמדיקים של מד"א וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למגן דוד אדום דגמו 3,700 בני אדם הפעילות ללקיחת דגימות לבדיקת הקורונה...

חדשות תל אביב21 במרץ 2020    דקה אחת
0

נתפסה דירה ביד אליהו לגידול סמים

משטרת ישראל חשפה מעבדה לגידול סמים מסוכנים ובה 110 קילו ברוטו קנאביס בשווי מוערך של מאות אלפי שקלים אתמול (...

חדשות תל אביב17 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה