חדשות תל אביב

זה סופו של הבלון

חדשות תל אביב2 בפברואר 2020    דקה אחת
0

הורי גן בלון ברמת הטייסים מוחים על כוונת העירייה לסגור את הגן בשנה הבאה • ההורים: "אין היגיון לפזר את הילדים בשכונות סמוכות. מבחינתנו, זו לא אופציה בכלל"

זה סופו של הבלון
גן בלון. היחיד בשכונה ׀ צילום: משה כהן

 

הורים לכ-20 ילדים בשכונת רמת הטייסים שבמזרח העיר יצאו למאבק נגד כוונת העירייה לסגור את הגן לגילאי 3 (טרום-טרום חובה), שפעל בשטח בית הספר צבי שפירא.
העירייה מתכוונת לפזר את הילדים בשכונות הסמוכות, ככל הנראה באזור מעפילי אגוז, וההורים כועסים: "בבוקר ישנם עומסי תנועה כבדים ביותר ביציאה מרמת הטייסים וברחוב עודד. למה לטרטר את ההורים, שיצטרכו מעכשיו להתעכב בפקקים ואחר כך להמשיך לעבודתם?", שאלה השבוע אחת מהאמהות. "ומעבר לזה, למה להפריד את הילדים, שכבר התגבשו ביחד?".
בנוסף, מעלה האם עוד בעיה: "איך יכול להיות שברמת הטייסים לא יהיה גן טרום-טרום חובה? מה ההיגיון לפזר את הילדים במקום לרכז אותם בגן אחד בשכונה? לחלקנו יש ילדים שממשיכים לגן חובה בשכונה, לאחרים יש ילדים בגן פרטי (מתחת לגיל 3), וזה מאוד מקשה על פיזור הילדים בבוקר ואיסופם אחה"צ".
בפנייה של נציגות ההורים לעירייה, הם כותבים: "זה כשלוש שנים פועל בשכונה שלנו גן בלון. יש צורך בגן ילדים בשכונה, שגדלה והולכת. רמת הטייסים הפכה מוקד משיכה לזוגות צעירים עם ילדים קטנים, שרוצים לגדל את ילדיהם בקהילה. עתה התבשרנו שבשנה הבאה גן בלון ייסגר, והמבנה יחזור לרשות בית הספר. הבעיה הגדולה היא שאין שום אלטרנטיבה קרובה וראויה לגן זה".
לדברי ההורים, בשנים האחרונות מספר הילדים בגן עלה. "אנו לא רואים שום היגיון לפזר עשרות מילדי השכונה בגנים בשכונות סמוכות. מבחינתנו, זו לא אופציה בכלל".
מעירייה נמסר: "מלכתחילה, הגן תוכנן להתארח בבית הספר היסודי צבי שפירא למספר שנים מוגבל, עד שיהיה צורך בכיתות לצורכי לימודים. כעת, לנוכח גידול מבורך במספר התלמידים בבית הספר, יש צורך בחדרי הלימוד. בימים אלה נבחנות כמה חלופות, שיוצגו בפני הורי הילדים בזמן הקרוב".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה