חדשות תל אביב

השער נפתח

חדשות תל אביב2 במאי 2019    דקה אחת
0

התיירים שלא יגיעו לאירוויזיון יפספסו את שער הכניסה החדש והמרשים למתחם "אקספו תל אביב" • שכונת ביצרון מתחדשת בקומפלקס מגדלים שמשלב מגורים, משרדים, שטחי ציבור ומסחר

השער נפתח
שער הכניסה למתחם "אקספו". הגמל המעופף כבר כאן

על רקע האכזבה ממספר התיירים שעתידים להגיע לישראל לרגל האירוויזיון, מותג מחדש מתחם "אקספו תל אביב" (לשעבר גני התערוכה), שיארח את התחרות. אחרי השקת השם, נחשף גם שער הכניסה המרכזי והמרשים למתחם (שער רוקח), שעלותו הסתכמה בכחצי מיליון שקל.
השער נושא את הלוגו המוכר והוותיק של המקום – הגמל המעופף, שעוצב על ידי האמן אריה אלחנני, עם פתיחת יריד המזרח לפני כ-95 שנה סמוך לנמל תל אביב. בהמשך עברו גני התערוכה למשכנם החדש בשדרות רוקח, וכעת הם ממותגים מחדש.

סוללים לגובה

קבוצות מבנה ותדהר יוציאו לפועל את פרויקט הסוללים בשכונת ביצרון בתל אביב. הפרויקט, המוערך בכ-830 מיליון שקל, יחבר את צומת השלום לשכונת ביצרון, ויכלול שני מגדלי מגורים בני 35 קומות כל אחד, שיאכלסו 360 דירות בשטח כולל של כ-50 אלף מ"ר, בנוסף לשני מבני משרדים, האחד בן 40 קומות והשני בן 13 קומות, בשטח כולל של כ-70 אלף מ"ר.
במתחם ייבנה גם מבנה ציבור, שיכלול שני מעונות יום, חמישה גני ילדים וטיפת חלב, בשטח של 2,200 מ"ר, בנוסף לשטחי מסחר בשטח של כ-3,200 מ"ר. כמו כן, יהיו במתחם ארבע קומות של חניונים תת-קרקעיים בשטח כולל של כ-60 אלף מ"ר, מתוכם כ-280 חניות לכלל הציבור, באחזקת חברת "אחוזת החוף".
את הפרויקט תקיף שדרה ירוקה, שתגבול בדרך השלום, ברחוב הסוללים ובשדרות ההשכלה. "מדובר בפרויקט עצום, שמשלב מגורים, משרדים, שטחי ציבור ומסחר, באזור מתפתח ומבוקש. שיתוף הפעולה בין החברות יצמיח פרויקט מרשים וראשון מסוגו באזור", ציין מנכ"ל קבוצת מבנה דודו זבידה. מנכ"ל תדהר אודי שרביט הוסיף: "הפרויקט, בסטנדרט הגבוה והמתקדם ביותר, יתכתב עם תכנית האזור, העתידה לקשר את מזרח העיר למרכז תל אביב".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

שכונה בחצר: פסטיבל אמנות רב תחומי בחצרות המשותפות...

בפסטיבל "שכונה בחצר", שיתקיים בחצרות משותפות של בניינים בשכונת יד אליהו, יתקיימו מגוון אירועי תרבות: מוזיקה, תאטרון, קולנוע, ספרות, קומיקס,...

חדשות תל אביב10 ביוני 2020    דקה אחת
0

המדוזות חזרו לחופי ישראל

המדוזות החלו להגיע לחופי הרחצה. בחוף ירושלים בתל אביב נראו אתמול עשרות מדוזות, שעוררו עניין רב בקרב המבקרים. הנחיל המשמעותי...

חדשות תל אביב8 ביוני 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה