חדשות תל אביב

המצווה של אורט

חדשות תל אביב26 במרץ 2019    דקה אחת
0
המצווה של אורט
תמי פלד חיוןולוחמות גדוד 47 בבקעה

תיכון אורט סינגאלובסקי ארגן משלוח מנות ללוחמי גדוד 47 בבקעה – הגדוד בו שירתה הלוחמת לין לבקוב ז"ל – בוגרת ביה"ס שנהרגה לפני כחודשיים בתאונה.
מסורת היא, שלקראת כל חג פורים, תלמידי תיכון אורט סינגאלובסקי בהובלת המורה תמי פלד חיון מארגנים משלוחי מנות ללוחמי צה"ל, שכללו מתוקים לרוב וכלי רחצה ואסתטיקה ללוחמים וללוחמות. השנה התרומה נשלחה ללוחמות ולוחמים, מגדוד 47 "לביאי הבקעה" הגדוד שבו שירתה, הלוחמת לין לבקוב ז"ל, שנהרגה בחודש שעבר באזור הבקעה. לין ז"ל, הייתה תלמידה באורט סינגאלובסקי בתל אביב, תלמידה מצטיינת שהתחביב שלה היה להתנדב ולעזור לנזקקים.
נציג הצבא שקיבל את המשלוח בשם המפקדים והלוחמים היה נרגש ביותר. הוא סיפר על פקודתו לין לבקוב ז"ל "לין הייתה מיוחדת ומהממת, כשכל הזמן חיוך נסוך על פניה, תמיד הרימה את המורל בגדוד, הייתה שם בשביל להקשיב לכולם, לין הייתה בת יחידה ובחרה להתגייס ללוחמה על אף כל הקשיים והאמינה שהיא מחויבת צריכה לשמור ולהגן על המדינה, לין הייתה הגאווה של הגדוד. אנחנו מודים לתיכון סינגאלובסקי, על החיבוק שאנו מקבלים בשם לין ז"ל".
מנהלת ביה"ס סמדר צלר מסרה "לוחמי ולוחמות גדוד לביאי הבקעה הפכו באחת לחלק ממשפחת אורט סינגאלובסקי.

לין לבקוב ז"ל לוחמת בגדוד ובוגרת ביה"ס חיברה את ביה"ס והגדוד בחיבור שלא ניתן להפרידו. אנו רואים בלוחמים ובלוחמות חלק בלתי נפרד מביה"ס ואנו מאמצים אל חיכינו את הגדוד באהבה גדולה."
תמי פלד חיון, מורה בבית הספר ומובילת המחווה, מסרה בהתרגשות שהלוחמת לין לבקוב ז"ל הייתה תלמידה מצטיינת שלה, ביה"ס שמח לאמץ את הגדוד מעתה וישמור על קשר רציף עם גדוד הלוחמים, ולו כדי להמשיך את דרכה של לין לבקוב ז"ל.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה