חדשות תל אביב

המדרגות הספרדיות בדרך לנמל יפו

חדשות תל אביב11 ביולי 2019    דקה אחת
0
המדרגות הספרדיות בדרך לנמל יפו
נמל יפו. כמו ברומא ׀ צילום: דוברות העירייה

בהקמת המדרגות הספרדיות ביפו העתיקה יושקעו כ־6 מיליון שקל. הפרויקט, המשותף למשרד התיירות ולעירייה, אמור להוות אטרקציה תיירותית, אשר תזכיר את המדרגות הספרדיות שברומא. לאחר שבתחילה אושרו רק 3 מיליון שקל לפרויקט, אושרו השבוע 3 מיליון שקל נוספים.
בינתיים, פרויקט שיקום נמל יפו נכנס להילוך גבוה. השבוע אושר תקציב כולל של כ-50 מיליון שקל להקמת מבנה עירוני קהילתי במחסן 3 במתחם הנמל. הפרויקט יכלול הריסה וטיפול בטיחותי בשלד הקיים של מחסן 3 הישן בנמל, ובינוי האנגר בשטח של כ-4,200 מ"ר, שישמש לפעילות קהילתית ותיירותית. עבודות שיקום ושדרוג נמל יפו צפויות להימשך כשלוש שנים, ובסיומן יהפוך הנמל לאחד מחלונות הראווה של העיר.
בתוך כך, מועצת העיר אישרה בישיבתה השבוע תקציב של כ-1.3 מיליון שקל ליצירת מתחם לגיל הרך בהאנגר בנמל תל אביב, שיהווה שלוחה של המרכז הקהילתי מגיד. הפרויקט יכלול שיפוץ פנים והסדרת תשתיות, והוא יבוצע באמצעות חברת אתרים. גם במתחם התחנה יוקם בית לגיל הרך במחסן ותיק. העירייה אישרה את ביצוע הפרויקט, שעלותו כ-1.7 מיליון שקל.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מעטפה עם אלפי שקלים הושבה לקשיש בן...

שוטרי משטרת ישראל סייעו לקשיש בן 91 למצוא מעטפה ובה אלפי שקלים אותה שכח במונית היום התקבל דיווח במשטרה של...

חדשות תל אביב23 בינואר 2020    דקה אחת
0

חדר מורים

על רקע השתוללות מחירי הדיור בתל אביב, מנסה העירייה להשאיר מורים במוסדות חינוך בעיר באמצעות דיור במחירי שכירות מוזלים. בשבוע...

חדשות תל אביב23 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה