חדשות תל אביב

המדרגות הספרדיות בדרך לנמל יפו

חדשות תל אביב11 ביולי 2019    דקה אחת
0
המדרגות הספרדיות בדרך לנמל יפו
נמל יפו. כמו ברומא ׀ צילום: דוברות העירייה

בהקמת המדרגות הספרדיות ביפו העתיקה יושקעו כ־6 מיליון שקל. הפרויקט, המשותף למשרד התיירות ולעירייה, אמור להוות אטרקציה תיירותית, אשר תזכיר את המדרגות הספרדיות שברומא. לאחר שבתחילה אושרו רק 3 מיליון שקל לפרויקט, אושרו השבוע 3 מיליון שקל נוספים.
בינתיים, פרויקט שיקום נמל יפו נכנס להילוך גבוה. השבוע אושר תקציב כולל של כ-50 מיליון שקל להקמת מבנה עירוני קהילתי במחסן 3 במתחם הנמל. הפרויקט יכלול הריסה וטיפול בטיחותי בשלד הקיים של מחסן 3 הישן בנמל, ובינוי האנגר בשטח של כ-4,200 מ"ר, שישמש לפעילות קהילתית ותיירותית. עבודות שיקום ושדרוג נמל יפו צפויות להימשך כשלוש שנים, ובסיומן יהפוך הנמל לאחד מחלונות הראווה של העיר.
בתוך כך, מועצת העיר אישרה בישיבתה השבוע תקציב של כ-1.3 מיליון שקל ליצירת מתחם לגיל הרך בהאנגר בנמל תל אביב, שיהווה שלוחה של המרכז הקהילתי מגיד. הפרויקט יכלול שיפוץ פנים והסדרת תשתיות, והוא יבוצע באמצעות חברת אתרים. גם במתחם התחנה יוקם בית לגיל הרך במחסן ותיק. העירייה אישרה את ביצוע הפרויקט, שעלותו כ-1.7 מיליון שקל.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות
0

טסט היבדק וסע

במהלך סוף השבוע: פראמדיקים של מד"א וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למגן דוד אדום דגמו 3,700 בני אדם הפעילות ללקיחת דגימות לבדיקת הקורונה...

חדשות תל אביב21 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה