חדשות תל אביב

המאבק הצליח: הוצבה תחנה בדרך בן גוריון

חדשות תל אביב19 בינואר 2020    דקה אחת
0
המאבק הצליח: הוצבה תחנה בדרך בן גוריון
התחנה החדשה. "סבלנו סבל בל יתואר" ׀ צילום: משה כהן

תושבים מגבעתיים ומרמת גן, שנאלצו לנדוד למרחקים עד לתחנת האוטובוס, דרשו במשך חודשים ארוכים להציב תחנה לקווים 52 ו-62 בדרך בן גוריון, סמוך לרחוב פבריגט ברמת גן. "המקומון" ליווה את מאבקם של הדיירים, רבים מהם ותיקים, שחלקם נאלצו להישאר בבתיהם בשל המרחק הרב לתחנת האוטובוס הקרובה.
מאבקם של התושבים ממחיש את הבירוקרטיה הסבוכה בישראל 2020. בעיריית גבעתיים הבהירו שהסמכות להצבת תחנת האוטובוס היא של עיריית רמת גן בלבד. בעיריית רמת גן טענו, כי ניתן יהיה להציב את התחנה רק לאחר קבלת אישור ממשרד התחבורה. במשרד התחבורה טענו שאם תתקבל בקשה רשמית, הנושא ייבדק. רק לאחר פניות חוזרות ונשנות של הדיירים ו"המקומון", הגיעה הבשורה לה ציפו רבים – במקום הוצבה תחנת האוטובוס.
"סבלנו סבל בל יתואר, בשל היעדר נגישות לתחבורה הציבורית באזורנו", סיפרה יוכי, תושבת ותיקה מרחוב בן צבי בגבעתיים, שהייתה ממובילות המאבק. "סוף סוף הציבו את התחנה".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה