חדשות תל אביב

“הילדים שלנו בסכנה ואף אחד לא עושה דבר”

חדשות תל אביב5 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

הורי אשכול הגנים בשכונת נופי ים מוחים על החלטת העירייה לבנות אשכול גנים נוסף לצד הקיים • “העבודות גורמות לזיהום אוויר ומפגעי רעש בלתי פוסקים”, טוענים ההורים • העירייה: “נוקטים את כל אמצעי הזהירות”

“הילדים שלנו בסכנה ואף אחד לא עושה דבר”
מחאת ההורים על לוח המודעות. "נעמוד על הרגליים האחוריות" ׀ צילום: באדיבות ההורים

“הילדים שלנו בסכנה אמיתית ואף אחד לא עושה דבר”, טוענת תמי, אם לילד שהחל ללמוד בגן טרום-טרום חובה בשכונת נופי ים בגוש הגדול בתל אביב. זאת, על רקע עבודות הבנייה המתקיימות לצד אשכול הגנים שבו שוהים 205 ילדים.
במסגרת עבודות הבנייה, מוקם במתחם אשכול גנים נוסף. “גילינו לפני כחודש שעובדים בסמוך לגן. העבודות גורמות לאבק, זיהום אוויר ומפגעי רעש בלתי פוסקים סמוך לחצר הגן. זה גם לא בטיחותי”, הוסיפה תמי בדאגה. “אני מבינה שצריך להקים אשכול גנים נוסף, אבל שייתנו לילדים שלנו פתרון. מצדי, שיעשו את העבודות בלילות, או שיעבירו את הילדים למבנה אחר עד לסיום עבודות הבנייה.
“כשנוכחנו לגלות שהחלה בנייה ענפה בצמוד לגני הילדים שלנו, ללא שום הודעה, שילוט או עדכון, קיים ועד אשכול הגנים ישיבה דחופה עם מנהלת האשכול, בדרישה למצוא פתרון הולם לגני הילדים בתקופת הבנייה”, ציינה תמי. “זה מחדל. אנחנו, הורי שכונת נופי ים, נעמוד על הרגליים האחוריות ולא נשקוט עד שיימצא פתרון הולם ומכבד”.
מהעירייה נמסר: “הבינוי המתוכנן נועד לתת מענה לילדי השכונה, שעתידים להתחיל את הגנים העירוניים בשנים הקרובות, על מנת שלא ישובצו בגנים מחוץ לשכונה. בניית פרויקט מורכב בסדר גודל כזה, של גנים ומעון יום, אורך כשנתיים, ולכן חלק מהבנייה ייאלץ להתקיים במהלך השנה.
“העירייה נוקטת את כל אמצעי הזהירות, ברמה הגבוהה ביותר, לבטיחות הילדים. לא מבוצע שימוש במנוף בסמיכות לגן, הוקמה גדר לחצר בגובה של ארבעה מטרים, פיגום הקבלן אטום, עם רשת הגנה למניעת נפילת חפצים, הגדר כוסתה ביריעה לבנה, ציוד הקידוח הוחלף לציוד קטן יותר, וכן תבוצע הרטבה של הקרקע למניעת אבק”.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

התמוטט בסוכנות רכב

היום (18.11) בצהריים, התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על גבר שהתממוטט על רקע לבבי בסוכנות רכב ברחוב...

חדשות תל אביב18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

הדור הבא כבר כאן

אירוע חווייתי ויוצא דופן התקיים בסוף השבוע בבית הספר הרב-תחומי עמל ליידי דייויס בעיר, כשברקע תהליך המיונים למרכז היזמות החדש...

חדשות תל אביב17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה