חדשות תל אביב

דרושה: חנייה למעפילי אגוז

חדשות תל אביב22 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

דיירים המתגוררים ברחוב מוחים על מחסור חמור במקומות חנייה בשעות הערב גם לאורך כביש הטייסים • העירייה: "הנושא ייבחן בראייה שכונתית אזורית"

"אין לנו מקומות חנייה ונהגים מאזורים אחרים ואפילו מערים אחרות מצאו אצלנו 'מקלט חנייה'", טוענים דיירים המתגוררים ברחוב מעפילי אגוז, על רקע המחסור החמור במקומות חנייה בשעות הערב גם לאורך כביש הטייסים. בעקבות פניית "המקומון" הודיעה העירייה שסוגיית החנייה החופשית לכלל הציבור בשכונה תיבחן.
"ברחוב מעפילי אגוז 90 ו-92 מבוצעים פרויקטים של תמ"א 38 וגם בבניין ממול עובדים על תמ"א. הפרויקטים יביאו לתוספת של עשרות דירות, ומצוקת החנייה רק תחריף", מתריע דייר ותיק באזור. "העירייה לא רצתה לסמן בכחול-לבן את רחוב מעפילי אגוז ולהגביל את החנייה בלילות רק לדיירים המתגוררים באזור. אז אין לנו ברירה ואנחנו מנסים למצוא חנייה בכביש הטייסים, המקביל למעפילי אגוז".
אבל לדבריו, גם בכביש הטייסים קשה למצוא בשעות הערב המאוחרות מקומות חנייה. "נהגים מגיעים גם מאזורים אחרים ואפילו מערים אחרות ותופסים את מקומות החנייה ולנו, תושבי האזור, כבר אין היכן לחנות", הוא סיפר עוד. "לפעמים אני נוסע עד החנייה של פארק דרום כדי לחנות. זה כבר סיוט".
"חייבים לצבוע בכחול-לבן את שפת המדרכה בכביש הטייסים בין דרך ההגנה לרחוב עודד, ואפילו להמשיך עד הצומת הבא ולהגביל בשעות הערב את החנייה רק לדיירים מהאזור", הוא דורש, ומדגיש: "גם לנו מגיעה חנייה מועדפת. התוספת של עשרות יחידות דיור רק תחמיר את מצוקת החנייה".
מהעירייה נמסר: "החנייה חופשית לכלל הציבור בשכונה זו. הסדר זה מקובל זה שנים על ציבור תושבי השכונה. לאור פנייה זו, הנושא ייבחן בראייה שכונתית אזורית".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מי הזיז את קו 5?

שינוי תוואי הנסיעה של קו 5, שמפעילה חברת דן, מעורר מחאות ותלונות. המקטע של הקו העובר ברחוב ארלוזורוב הועבר לרחוב...

חדשות תל אביב19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

מסייעים לסייעות

הסתדרות המורים הכריזה על סכסוך עבודה מול עיריית תל אביב סביב הדיון בנושא ניוד סייעות בעיר. לדברי נציגי ההסתדרות, עיריית תל...

חדשות תל אביב18 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה