חדשות תל אביב

דורס איתי מרגי ביום כיפור יועמד לדין

חדשות תל אביב28 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

הפרקליטות תעמיד את אמיר אבו לבן לדין בעבירה של המתה בקלות דעת, וכן בעבירות של סחר בסמים, החזקת סם מסוכן, שיבוש הליכי משפט וקשירת קשר לביצוע פשע

דורס איתי מרגי ביום כיפור יועמד לדין
איתי מרגי ז"ל. סמך על כך שאין רכבים בכביש במועד זה ׀ צילום: באדיבות המשפחה

פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה לבאי כוחו של אמיר אבו לבן כי נשקלת העמדתו לדין בכפוף לשימוע, בגין דריסת הילד איתי מרגי ז”ל ביום כיפור, בעבירה של המתה בקלות דעת וכן בעבירות של סחר בסמים, החזקת סם מסוכן, שיבוש הליכי משפט וקשירת קשר לביצוע פשע.
על פי כתב החשדות, ביום כיפור הצטייד החשוד בקוקאין ו-LSD, במטרה למוכרם ברחבי גוש דן במהלך יום כיפור. החשוד נסע ומכר סמים בפתח תקוה, רמת גן ותל אביב. בשעה 15:16, בדרכו לבצע עסקת סמים נוספת, נהג בדרך נמיר מכיוון צפון לדרום, בצומת הרחובות דרך נמיר ורחוב ז’בוטינסקי.
באותה העת, רכב על אופניו בנתיב הנגדי בכביש איתי מרגי ז”ל בן ה-8. החשוד, שנסע במהירות מופרזת, פגע בו. מיד לאחר הפגיעה, יצא החשוד מרכבו ומיהר להסתיר בשיחים בצד הכביש את הסמים המסוכנים שנשא ברכבו. המנוח פונה לבית החולים כשהוא מחוסר הכרה, ונפטר זמן קצר לאחר מכן כתוצאה מהפגיעה.
על פי החשד, מותו של מרגי נגרם כתוצאה מנהיגה בקלות ראש של החשוד, בחוסר זהירות וללא תשומת לב לחיי אדם. מכתב החשדות עולה כי נהג הרכב נסע במהלך יום כיפור במהירות מופרזת, מעל המותר בחוק, כשאינו מתאים את מהירות הנסיעה בכביש למועד יום כיפור. זאת, למרות העובדה שהיה מודע היטב לכך שבמועד האמור משתמשים בכביש הולכי רגל ורוכבי אופניים, ביניהם קטינים רבים, המסתמכים על כך שאין רכבים בכביש במועד זה.
מעצר הבית שבו שוהה החשוד הוארך על ידי בית המשפט למשך 30 יום עד לסיום השימוע. התיק נחקר על ידי בוחני התנועה של מחוז תל אביב ותחנת לב תל אביב במשטרת ישראל.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מעטפה עם אלפי שקלים הושבה לקשיש בן...

שוטרי משטרת ישראל סייעו לקשיש בן 91 למצוא מעטפה ובה אלפי שקלים אותה שכח במונית היום התקבל דיווח במשטרה של...

חדשות תל אביב23 בינואר 2020    דקה אחת
0

חדר מורים

על רקע השתוללות מחירי הדיור בתל אביב, מנסה העירייה להשאיר מורים במוסדות חינוך בעיר באמצעות דיור במחירי שכירות מוזלים. בשבוע...

חדשות תל אביב23 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה