חדשות תל אביב

דורס איתי מרגי ביום כיפור יועמד לדין

חדשות תל אביב28 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

הפרקליטות תעמיד את אמיר אבו לבן לדין בעבירה של המתה בקלות דעת, וכן בעבירות של סחר בסמים, החזקת סם מסוכן, שיבוש הליכי משפט וקשירת קשר לביצוע פשע

דורס איתי מרגי ביום כיפור יועמד לדין
איתי מרגי ז"ל. סמך על כך שאין רכבים בכביש במועד זה ׀ צילום: באדיבות המשפחה

פרקליטות מחוז תל אביב הודיעה לבאי כוחו של אמיר אבו לבן כי נשקלת העמדתו לדין בכפוף לשימוע, בגין דריסת הילד איתי מרגי ז”ל ביום כיפור, בעבירה של המתה בקלות דעת וכן בעבירות של סחר בסמים, החזקת סם מסוכן, שיבוש הליכי משפט וקשירת קשר לביצוע פשע.
על פי כתב החשדות, ביום כיפור הצטייד החשוד בקוקאין ו-LSD, במטרה למוכרם ברחבי גוש דן במהלך יום כיפור. החשוד נסע ומכר סמים בפתח תקוה, רמת גן ותל אביב. בשעה 15:16, בדרכו לבצע עסקת סמים נוספת, נהג בדרך נמיר מכיוון צפון לדרום, בצומת הרחובות דרך נמיר ורחוב ז’בוטינסקי.
באותה העת, רכב על אופניו בנתיב הנגדי בכביש איתי מרגי ז”ל בן ה-8. החשוד, שנסע במהירות מופרזת, פגע בו. מיד לאחר הפגיעה, יצא החשוד מרכבו ומיהר להסתיר בשיחים בצד הכביש את הסמים המסוכנים שנשא ברכבו. המנוח פונה לבית החולים כשהוא מחוסר הכרה, ונפטר זמן קצר לאחר מכן כתוצאה מהפגיעה.
על פי החשד, מותו של מרגי נגרם כתוצאה מנהיגה בקלות ראש של החשוד, בחוסר זהירות וללא תשומת לב לחיי אדם. מכתב החשדות עולה כי נהג הרכב נסע במהלך יום כיפור במהירות מופרזת, מעל המותר בחוק, כשאינו מתאים את מהירות הנסיעה בכביש למועד יום כיפור. זאת, למרות העובדה שהיה מודע היטב לכך שבמועד האמור משתמשים בכביש הולכי רגל ורוכבי אופניים, ביניהם קטינים רבים, המסתמכים על כך שאין רכבים בכביש במועד זה.
מעצר הבית שבו שוהה החשוד הוארך על ידי בית המשפט למשך 30 יום עד לסיום השימוע. התיק נחקר על ידי בוחני התנועה של מחוז תל אביב ותחנת לב תל אביב במשטרת ישראל.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה