חדשות תל אביב

דוחות ללא הפסקה

חדשות תל אביב20 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

יותר מ-7,700 דוחות הוגשו בתוך כחודש במהלך מבצע האכיפה בתל אביב להורדת האופניים החשמליים, הקורקינטים הממונעים והאופנועים ממדרכות העיר

דוחות ללא הפסקה
דו"ח חנייה. צילום ארכיון

עיריית תל אביב העשירה את קופתה בחודש האחרון בזכות יותר מ-7,700 דוחות שנרשמו לרוכבי אופניים החשמליים, הקורקינטים הממונעים ואופנועים שעלו על מדרכות העיר.
4,308 דוחות נרשמו על נסיעת אופניים חשמליים במדרכה, 1,936 על נסיעת קורקינט ממונע במדרכה, 596 אזהרות על נסיעת קורקינט במדרכה, 107 על נסיעת קטנוע במדרכה, 44 על שימוש בטלפון נייד, 180 על שימוש באוזניה ו-57 על נסיעת אופניים רגילים מחוץ לשביל האופניים. במהלך המבצע נתפסו 29 זוגות אופניים חשמליים שנסעו על המדרכה באופן שמהווה סכנה.
בעירייה ציינו כי האכיפה המוגברת נועדה לשמור על ביטחונם ושלומם של הולכי הרגל במדרכה. עם זאת, עלו טענות על "מלכודות" המבוצעות נגד רוכבים.
כפי שנחשף ב"המקומון" רוכבי אופניים התלוננו שבכיכר הבימה, במקום שבו לא היה מסומן בקטע קצר שביל אופניים, ארבו פקחים שרשמו קנסות כספיים.
הקנס לרוכב אופניים אשר נתפס למשל כשהוא מדבר בטלפון הנייד בעת רכיבה עומד על 1,000 שקל.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מי הזיז את קו 5?

שינוי תוואי הנסיעה של קו 5, שמפעילה חברת דן, מעורר מחאות ותלונות. המקטע של הקו העובר ברחוב ארלוזורוב הועבר לרחוב...

חדשות תל אביב19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

מסייעים לסייעות

הסתדרות המורים הכריזה על סכסוך עבודה מול עיריית תל אביב סביב הדיון בנושא ניוד סייעות בעיר. לדברי נציגי ההסתדרות, עיריית תל...

חדשות תל אביב18 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה