חדשות תל אביב

גרסת כיסוי

חדשות תל אביב4 בדצמבר 2019    דקה אחת
0
גרסת כיסוי
עיריית תל אביב. מובילה בחריגות חמש שנים ברציפות ׀ צילום: מאט הכטר, פלאש 90

כ-48 אלף מכסי ביוב פזורים ברחבי העיר. בצעד יצירתי הכריז תאגיד המים מי אביבים על תחרות לעיצוב מכסי ביוב בעיר, כשהבחירה תיעשה על ידי התושבים באמצעות פלטפורמות דיגיטליות. הזוכה בעיצוב מכסה הביוב המרשים ביותר יזכה בפרס כספי של 5,000 שקל. פרס שני – 3,000 שקל, ופרס שלישי – 1,000 שקל.
בכך יצטרף מי אביבים לערים מרכזיות בעולם, שבהן נהוג לעצב את מכסי הביוב ולשלב בהם את סמלי העיר והתרבות המקומית. בתום מועד הגשת ההצעות, תתכנס ועדה מיוחדת בהובלת מנכ”ל תאגיד המים שרון קרן וסגן ראש עיריית תל אביב אסף הראל, ותבחר חמישה עיצובים שיעמדו לבחירת הקהל.
במי אביבים הבהירו כי בהצבעה יוכלו להשתתף רק תושבי העיר, בעוד הגשת ההצעות לעיצוב תהיה פתוחה לכולם. הגשת ההצעות תיפתח ב-21 בדצמבר, ותימשך כשבוע – עד 28 בדצמבר. בתחילת ינואר יוכרזו הזוכים. לאחר מכן תיוצר מהדורה מיוחדת של מכסי ביוב עם העיצוב הזוכה, שיותקנו ברחבי העיר.
במשרדי מי אביבים הוצגו לא מכבר עשרות תמונות של מכסי ביוב מכל העולם, שאצרה טלי יצחקי לפלר, תושבת תל אביב המצלמת את קצות נעליה על מכסי ביוב במקומות שונים בעולם.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה