חדשות תל אביב

גן מאיר: "בלתי אפשרי להיכנס לשירותים"

חדשות תל אביב10 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
גן מאיר: "בלתי אפשרי להיכנס לשירותים"
השירותים בגן מאיר. "הזנחה קשה ולכלוך" ׀ צילום: אבשלום ששוני

הזנחה קשה, זוהמה וקשקושי גרפיטי מכוערים – זה מה שמחכה למי שמגיע למבנה השירותים הציבוריים בגן מאיר שבלב תל אביב. “רציתי להיכנס לשירותים, אבל זה היה בלתי אפשרי, בגלל ההזנחה הקשה והלכלוך”, אומר תושב המתגורר באזור.
“יצאתי לטיול בוקר באזור וחיפשתי שירותים. כשראיתי מה קורה במבנה, לא יכולתי להיכנס. זה פשוט היה מגעיל. למה העירייה לא דואגת לניקיון השירותים, שמשרתים את העוברים ושבים. זה עלול לגרום למפגעים תברואתיים בשטח הגן, כי יהיו כאלה שיחפשו פינות אחרות לעשות בהן את צרכיהם”, הוסיף התושב.
מהעירייה נמסר: “השירותים הציבוריים בגן מאיר פתוחים לציבור הרחב בכל שעות היממה, במטרה לתת מענה רחב ככל הניתן למבקרים בגן. אגף התברואה דואג לניקיון השירותים החל מהשעה 06:00 ועד לשעה 20:00 מידי יום. לצערנו, אנו עדים באופן תדיר להשחתה ולוונדליזם על ידי המבקרים בגן בשעות הלילה המאוחרות. גם במקרה זה, יבוצעו פעולות צביעה ותיקון של המקום, ובמקביל ייבחנו הדרכים להתמודדות עם תופעת הוונדליזם”.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות
0

טסט היבדק וסע

במהלך סוף השבוע: פראמדיקים של מד"א וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למגן דוד אדום דגמו 3,700 בני אדם הפעילות ללקיחת דגימות לבדיקת הקורונה...

חדשות תל אביב21 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה