חדשות תל אביב

בשורה לתושבי יפו: מכבי שירותי בריאות פותחת מרכז רפואי חדש

חדשות תל אביב18 בינואר 2021    דקה אחת
1

המרכז, שייפתח ביפת 81, יעניק מגוון רחב של שירותי בריאות מתקדמים. חגי קנטרוביץ, מנהל מרחב יפו: "אנו פועלים כל העת להרחבת השירותים במרחב יפו על מנת לספק שירות מותאם, אישי ונגיש לכל חבר"

בשורה לתושבי יפו: מכבי שירותי בריאות פותחת מרכז רפואי חדש
צילום: יח"צ

המרכז הרפואי החדש ברחוב יפת 81 נבנה בסטנדרט בנייה ואבזור מתקדמים ולצדו יפעל בית מרקחת של מכבי פארם. שירותי הרפואה שיינתנו במרכז יכללו: שירותי מעבדה, רפואת משפחה, עיניים, עור, אורולוגיה וגסטרו-אנתרולוגיה. המרכז ישתרע על פני כ- 300 מ"ר ובנוסף בית המרקחת מרשת "מכבי פארם" ישתרע על פני כ- 100 מ"ר.

בעתיד ישתלבו במרכז גם שירותי רפואת ילדים, רפואת נשים, סיעוד ועוד.

לדברי דניאל ברמן, ראש מחוז המרכז במכבי שירותי בריאות: "אני מברך על פתיחת המרכז הרפואי החדש ביפו. היתה לי הזכות לעמוד בראש הצוות לייזום ובניית בית הרופאים  בתפקידי הקודם כמנהל מכבי יזמות וכעת אני סוגר מעגל בחניכת הסניף החדש בתפקידי החדש כראש מחוז המרכז. המרכז הרפואי החדש יעניק לתושבי יפו שירותים רפואיים בסטנדרטים מתקדמים כחלק מתפיסת עולם שירותית במכבי המנגישה, מרחיבה ומטייבת את השירותים הרפואיים של  מכבי  לחבריה. פתיחת בית הרופאים המהווה נדבך נוסף בשינויים והרחבות מתוכננות בעתיד בפריסת השירותים הרפואיים לטובת תושבי מרחב יפו.

לדברי חגי קנטרוביץ, מנהל מרחב יפו במכבי שירותי בריאות: "אנו פועלים כל העת להרחבת השירותים במרחב יפו על מנת לספק שירות מותאם, אישי ונגיש לכל חבר. המרכז הרפואי החדש נפתח לרווחת חברי מכבי ביפו במטרה להרחיב את פריסת השירותים של מכבי ביפו ולהנגיש אותם לחברים".

 

 

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

אות ההצטיינות: עיריית תל אביב-יפו מעודדת עלייה

ברקע ההתמודדות עם השפעות גלובליות על העלייה ארצה והצפי לעלייה בשנים הקרובות, קיימה ההסתדרות הציונית העולמית, זו השנה השנייה, אירוע...

חדשות תל אביב3 באוגוסט 2021    2 דקות
0

20 מיליון שקל לפרויקט שיקום בית הכנסת...

אחד המבנים היפים בתל אביב זוכה לעדנה מחודשת: קרן תל אביב מודיעה  כי קרן פטריק ולינה דרהי תרמה תרומה בסך 20 מיליון שקל...

חדשות תל אביב23 בפברואר 2021    2 דקות

כתיבת תגובה

  • אילת
    זה לא מרכז רפואי - זה פיקציה

    זה שקוראים לזה "מרכז רפואי" עדיין לא הופך אותו לכזה. אין כמעט רופאים, כל רופא נמצא פעמיים בשבוע לכל היותר לשעות בודדות, אפילו המעבדה עובדת שעתיים ביום, לא כל יום. זאת בדיחה. שלא לדבר שוב על כך, שאין תפריטים בערבית, אין כריזה בערבית, ורוב האוכלוסייה באזור היא ערבית. העיקר שמנפנפים במרכז רפואי.