חדשות תל אביב

“אנחנו חיים בתוך אתר בנייה”

חדשות תל אביב28 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

דיירים ברחוב מעפילי אגוז במזרח העיר קובלים על הפרויקטים שנבנים סביבם • “העירייה מאשרת פרויקטים של התחדשות עירונית, אבל לא דואגת לתשתיות ראויות” • העירייה: " פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט לאומי, ולעירייה אין סמכות להגבילו"

“אנחנו חיים בתוך אתר בנייה”
רחוב מעפילי אגוז. “משימה בלתי אפשרית למצוא חניה” | צילום: משה כהן

“אנחנו חיים בתוך אתר בנייה, עם מטרדים של לכלוך, רעשים ומצוקת חניה קשה”, טוענים דיירים המתגוררים ברחוב מעפילי אגוז במזרח תל אביב, לנוכח גל של פרויקטים בבניינים ברחוב.
“יש כאן כמה וכמה פרויקטים של תמ”א 38, ואם קודם היה קשה למצוא חניה, עכשיו זה הפך למשימה כמעט בלתי אפשרית, בעיקר בשעות הערב”, סיפרה דיירת ותיקה באזור. “לפני עבודות הבנייה ניתן היה להחנות בחניונים בבניינים, אבל עכשיו חלק מהבניינים הפכו לאתרי בנייה, ואין היכן להחנות”.
לדבריה, “העירייה מאשרת פרויקטים של התחדשות עירונית, אבל צריך לדאוג גם לתשתיות ראויות לתושבים, לנוכח עבודות הבנייה המואצות והתוספת המאסיבית של יחידות דיור”. היא הוסיפה כי מדובר גם במפגעים של לכלוך ורעש במשך שעות ארוכות. “אנחנו דורשים מהעירייה לתגבר את פעולות הניקיון ברחוב ולדאוג להמשך איכות החיים של התושבים”.
מהעירייה נמסר: "פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט לאומי, ולעירייה אין סמכות להגביל או לדרג את הוצאתו לפועל על ידי יזמים, גם כאשר הדבר מסב חוסר נוחות לתושבים בבניינים הסמוכים. החניות המדוברות אינן עירוניות ולא נמצאות תחת סמכותה של העירייה. בבדיקה ראשונית שנערכה ברחוב, לא נמצאו המפגעים המתוארים במרחב הציבורי. נמשיך ונעמיק את הבדיקות ונטפל בהתאם לממצאים בשטח".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה