חדשות תל אביב

אמו של ח"כ פולקמן נהרגה בתאונה בתל אביב

חדשות תל אביב7 בפברואר 2019    דקה אחת
0

נעמי פולקמן נפגעה ממשאית בטון ברחוב נחלת יצחק, פינת יגאל אלון, בתום ביקור במטה מפלגת כולנו • בנה, ח"כ רועי פולקמן: "כואב לי שלא הספקתי להיפרד ממנה בפעם האחרונה"

אמו של ח"כ פולקמן  נהרגה בתאונה בתל אביב
פולקמן וכחלון, רגע לפני התאונה

נעמי פולקמן (78), אמו של יו"ר סיעת כולנו ח"כ רועי פולקמן, נהרגה ביום שלישי מפגיעת משאית בטון ברחוב נחלת יצחק פינת יגאל אלון בתל אביב, לאחר שביקרה במטה המפלגה ברחוב יגאל אלון.
"על הכביש בפינת הרחובות, בסמוך לגלגלי המשאית שכבה אישה מבוגרת מחוסרת הכרה עם פגיעה רב-מערכתית קשה מאוד", סיפרו החובשים של מד"א, יששכר וייס ונתי ימין. "ביצענו בה בדיקות רפואיות ראשוניות, אבל היא הייתה ללא דופק וללא נשימה, ובסיוע רופאה שהזדמנה למקום נקבע מותה". למקום הגיעו בוחני תנועה של משטרת מחוז תל אביב, שפתחו בחקירת נסיבות התאונה הקשה.
פולקמן הייתה בת הזקונים. אחיה איתן, לשעבר עובד מערכת הביטחון, היה מנכ"ל חוג ידידי אסף הרופא. אחיה השני יוסי נפגע במלחמת ששת הימים ונפטר מספר שנים לאחר מכן, כתוצאה מסיבוך בעקבות הפגיעה. פולקמן עסקה בתחום התיירות, עבדה בין השאר ברשת מלונות דן, ובהמשך ארגנה פרויקטים רבים, שבמסגרתם הביאה לארץ קבוצות של תיירים יהודים מרחבי העולם. היא הייתה נשואה לאמנון פולקמן, שנפטר לפני כ-21 שנה, ואמו של רועי, בנה יחידה. בשנות הפנסיה שלה התנדבה בעמותת עלם והתגוררה בבית "משען" בתל אביב. עד יומה האחרון עסקה בהתנדבות במגוון ארגונים.
ח"כ פולקמן ספד לאמו: "היא הייתה סבתא נפלאה לשלושת ילדיי ואמא למופת. הייתי ילד לא קל, והיא השקיעה את כל שיכלה לתת לי כדי שאהיה האדם שאני היום, ועל זה אני חייב לה לנצח. אמא צלצלה אליי בשעה 16:14, רגע לפני שעזבה את מטה המפלגה, ואמרתי לה שלא תחכה לי, כי אני מגיע באיחור. כואב לי שלא הספקתי להיפרד ממנה בפעם האחרונה".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

התמוטט בסוכנות רכב

היום (18.11) בצהריים, התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על גבר שהתממוטט על רקע לבבי בסוכנות רכב ברחוב...

חדשות תל אביב18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

הדור הבא כבר כאן

אירוע חווייתי ויוצא דופן התקיים בסוף השבוע בבית הספר הרב-תחומי עמל ליידי דייויס בעיר, כשברקע תהליך המיונים למרכז היזמות החדש...

חדשות תל אביב17 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה