חדשות תל אביב

אמו של ח"כ פולקמן נהרגה בתאונה בתל אביב

חדשות תל אביב7 בפברואר 2019    דקה אחת
0

נעמי פולקמן נפגעה ממשאית בטון ברחוב נחלת יצחק, פינת יגאל אלון, בתום ביקור במטה מפלגת כולנו • בנה, ח"כ רועי פולקמן: "כואב לי שלא הספקתי להיפרד ממנה בפעם האחרונה"

אמו של ח"כ פולקמן  נהרגה בתאונה בתל אביב
פולקמן וכחלון, רגע לפני התאונה

נעמי פולקמן (78), אמו של יו"ר סיעת כולנו ח"כ רועי פולקמן, נהרגה ביום שלישי מפגיעת משאית בטון ברחוב נחלת יצחק פינת יגאל אלון בתל אביב, לאחר שביקרה במטה המפלגה ברחוב יגאל אלון.
"על הכביש בפינת הרחובות, בסמוך לגלגלי המשאית שכבה אישה מבוגרת מחוסרת הכרה עם פגיעה רב-מערכתית קשה מאוד", סיפרו החובשים של מד"א, יששכר וייס ונתי ימין. "ביצענו בה בדיקות רפואיות ראשוניות, אבל היא הייתה ללא דופק וללא נשימה, ובסיוע רופאה שהזדמנה למקום נקבע מותה". למקום הגיעו בוחני תנועה של משטרת מחוז תל אביב, שפתחו בחקירת נסיבות התאונה הקשה.
פולקמן הייתה בת הזקונים. אחיה איתן, לשעבר עובד מערכת הביטחון, היה מנכ"ל חוג ידידי אסף הרופא. אחיה השני יוסי נפגע במלחמת ששת הימים ונפטר מספר שנים לאחר מכן, כתוצאה מסיבוך בעקבות הפגיעה. פולקמן עסקה בתחום התיירות, עבדה בין השאר ברשת מלונות דן, ובהמשך ארגנה פרויקטים רבים, שבמסגרתם הביאה לארץ קבוצות של תיירים יהודים מרחבי העולם. היא הייתה נשואה לאמנון פולקמן, שנפטר לפני כ-21 שנה, ואמו של רועי, בנה יחידה. בשנות הפנסיה שלה התנדבה בעמותת עלם והתגוררה בבית "משען" בתל אביב. עד יומה האחרון עסקה בהתנדבות במגוון ארגונים.
ח"כ פולקמן ספד לאמו: "היא הייתה סבתא נפלאה לשלושת ילדיי ואמא למופת. הייתי ילד לא קל, והיא השקיעה את כל שיכלה לתת לי כדי שאהיה האדם שאני היום, ועל זה אני חייב לה לנצח. אמא צלצלה אליי בשעה 16:14, רגע לפני שעזבה את מטה המפלגה, ואמרתי לה שלא תחכה לי, כי אני מגיע באיחור. כואב לי שלא הספקתי להיפרד ממנה בפעם האחרונה".

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה