חדשות תל אביב

איש העטלף נחת בשאול המלך

חדשות תל אביב31 בדצמבר 2019    דקה אחת
0
איש העטלף נחת בשאול המלך
מתוך התערוכה במלון לינק סטריט. 80 שנה לבאטמן | צילום: יח”צ

יותר מ-100 ציירי רחוב פועלים בחוצות העיר, בעיקר בדרום העיר, ברחוב הנגרים, בשכונת פלורנטין וביפו. השבוע נפתחה במלון LINK STREET בשדרות שאול המלך תערוכה ראשונה מסוגה של ציורי רחוב בהשראת באטמן, לציון 80 שנה להולדתו.
דניאל סיבוני, אוצר התערוכה, יצר יחד עם 15 אמני רחוב מובילים סדרת עבודות מקוריות, היוצרת פרשנות חדשה ובועטת לאיש העטלף עם הגעתו לגבורות. היצירות, על קנבס, עץ ונייר, בגדלים מרשימים של עד שלושה מטרים, מוצגות בלובי הכניסה ובקומות של המלון החדש. מחירן נע בין 8,000 ל-30 אלף שקל. בנוסף, הן יודפסו על פוסטרים ואלומיניום ויוצעו למכירה.
“בתערוכה הייחודית הזו יצרנו זווית מרתקת של אמנות הרחוב העכשווית בתל אביב, והפגשנו אותה עם המותג הנצחי – באטמן, המהווה השראה בכל העולם”, ציין סיבוני. לדבריו, כל קומה במלון מוקדשת לאמן, ועבודות האמנות שלו מוצגות בחללים המשותפים ובחדרי האורחים, וגם הן מוצעות לרכישה.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

מלון דן חוזר "לארח" תיירים

מלון דן פנורמה תל אביב פונה מחולי הקורונה, עבר תהליך חיטוי אינטנסיבי ויהפוך החל ממחר למלונות עבור מבודדים שחזרו מחו"ל....

חדשות תל אביב6 במאי 2020    דקה אחת
0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה