חדשות תל אביב

אירועים מתגלגלים

חדשות תל אביב12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0
אירועים מתגלגלים
זירת התאונה ברחוב משה דיין בתל אביב, שבה נפגעה רוכבת כבת 17 ׀ צילום: דוברות מד”א

גל תאונות דרכים, שבהן מעורבים רוכבי אופניים וקורקינטים – בסוף השבוע בתל אביב. בתאונת דרכים קשה ביום שישי בלילה בדרך יפו פינת אלנבי בעיר, נפצע רוכב אופנים חשמליים כבן 30 באורח קשה. הוא פונה על ידי מד”א לבית החולים איכילוב, כשהוא סובל מחבלת ראש.
“על המדרכה, סמוך לזוג האופניים, שכב הפצוע, כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה בראשו”, סיפרו חובש מד”א שלמה לוי והפרמדיק עומר חזן. “ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות, ויחד עם צוות של ניידת טיפול נמרץ המשכנו את הטיפול הרפואי ופינינו אותו לבית החולים”.
בתאונת דרכים נוספת, ברחוב משה דיין בשכונת יד אליהו, נפצעה רוכבת אופניים כבת 17 מפגיעת רכב. היא פונתה על ידי מד”א במצב בינוני לבית החולים שיבא בתל השומר, כשהיא בהכרה וסובלת מחבלת ראש.
ברחוב לוי אשכול בצפון העיר נפצע רוכב קורקינט כבן 24, שהתנגש בפח אשפה. הוא פונה על ידי מד”א במצב בינוני לבית החולים איכילוב, כשהוא סובל מחבלת ראש.
גל התאונות נמשך ביום ראשון, כשבתאונה בין שני רוכבי אופניים חשמליים בשדרות ירושלים נפצע גבר כבן 40 באורח קשה. הוא פונה על ידי מד”א לבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא סובל מחבלת ראש. רוכב נוסף, כבן 31, נפצע באורח בינוני ופונה לבית החולים וולפסון בחולון, כשגם הוא סובל מפגיעת ראש.
“כשהגענו למקום ראינו את אחד הפצועים שוכב בצד הדרך ופצוע נוסף מתהלך בסמוך. עוברי אורח סיפרו שראו אותם מתנגשים זה בזה", סיפר פרמדיק מד”א דן טרבלסי. “אחד הפצועים היה מעורפל הכרה וסבל מחבלת ראש. הרדמנו והנשמנו אותו, ופינינו אותו במהירות לבית החולים. הפצוע הנוסף סבל גם הוא מחבלת ראש ופונה באמבולנס נוסף”.

כתבות נוספות בחדשות תל אביב

0

ויראלי גם לכלבים

  ההגבלות הקשות על יציאה מהבתים והאיסור הגורף להגיע לפארקים, לחופי הרחצה ולמקומות ציבוריים, יוצרים "רעידת אדמה" בקרב בעלי החיים,...

חדשות תל אביב30 במרץ 2020    2 דקות
0

טסט היבדק וסע

במהלך סוף השבוע: פראמדיקים של מד"א וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למגן דוד אדום דגמו 3,700 בני אדם הפעילות ללקיחת דגימות לבדיקת הקורונה...

חדשות תל אביב21 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה