מגזין תל אביב

קיץ קריר ואיכותי

מגזין תל אביב22 ביולי 2019    2 דקות
0

להקת המחול הבינלאומי קולבן דאנס חיברה את המוזיקה של  מוצרט, עם האגדה של הנס כריסטיאן אנדרסן למופע תרבות צונן ואיכותי לכל המשפחה

קיץ קריר ואיכותי

החופש הגדול כבר מראה את אותותיו. להורים שמחפשים פעילות מהנה, במזגן! שגם הילדים יאהבו ובעיקר תכניס את כולם לעולם קריר וצונן עם הרבה תרבות וחשיפה של הצעירים לעולמות חדשים. אל תפספסו את המופע החדש של להקת המחול קולבן דאנס 

להקת המחול הבינלאומית, קולבן דאנס, (שנוסדה ב 1996, ע"י הכיאורגרף והמנהל האומנותי, אמיר קולבן) משלבת מיומנות כוריאוגרפית ותעוזה אמנותית הבאים לידי ביטוי בפיזיות, אתלטיות ומורכבות טכניות ורקדניה שותפים פעילים בתהליך וביצירה. כחלק מפעילותה חרטה הלהקה על דגלה להנגיש את שפת המחול למגוון קהלים, מבוגרים ילדים ונוער.

ביום שלישי (23/7) במופע טרום בכורה במרכז סוזן שלל בתל אביב את המופע החדש  'מלכת השלג', מופע מחול לכל המשפחה. עלילת המחול מבוססת על סיפורו הנודע של הנס כריסטיאן אנדרסן ומלווה במוסיקה של וולפגנג אמדאוס מוצרט.

העלילה מציגה את סיפורם של קאי וגרדה, חברי ילדות ששד ממזרי ומלכת שלג קרה מפרידים ביניהם. גרדה מחליטה לצאת למסע הרפתקאות במטרה להציל את קאי ולהחזיר אותו הביתה. במהלך המסע המפרך היא פוגשת קסמים וכשפים, שודדים ומלאכים שמובילים אותה לארמון של מלכת השלג, אי שם בצפון הרחוק, בו היא מוצאת את קאי.

להקת המחול קולבן דאנס רוקדת ומשחקת את הסיפור שעוסק בחברות אמיצה, אהבה, אומץ לב ונחישות שמתגברת על כל המכשולים בדרך. המופע מורכב מתמונות מרהיבות וקסם אגדי.

לדברי אמיר קולבן, מנהל אמנותי וכוראוגרף של להקת קולבן דאנס: "המופע 'מלכת השלג' נוצר מתוך רצון להעניק לנכדות שלי את החוויה הממשית של הסיפור המופלא הזה, ולא דרך מסכי הטלפון החכם או הטלוויזיה. מצאתי שסיפור קסום זה לא רק מעורר בי השראה, אלא הוא מורכב ומעורר מחשבה על מקומם של הטוב והרע בחיינו, על האפשרות שלנו לבחור ביניהם, ועל מה שנחוץ כדי שנלך בדרך הנכונה".

המופע מיועד לכל המשפחה

מופע הבכורה יעלה מחר, שלישי (23 ביולי) בשעה 17:30 במרכז סוזן דלל, תל אביב. 03-5105656   

צילומים: גיל רובינשטיין

כתבות נוספות במגזין תל אביב

0

הכן עצמך לצום

כיצד תתמודדו עם התייבשות? מה צריך לעשות כדי לוודא את שלומם של אדם קשיש או אישה העוברת טיפולי פוריות?ומה נכון לאכול...

מגזין תל אביב5 באוקטובר 2019    7 דקות
0

מוזיקה עירונית

מחר (20.9) החל מ- 13:00, פשטיבל המוזקה האורבנית יפתח בפעם הרביעית עם הופעות של: להקת רוקפור, שי צברי, אלישע בנאי,...

מגזין תל אביב19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה