מגזין תל אביב

קיימות או למות

מגזין תל אביב19 ביוני 2019    2 דקות
0

מחר יתקיים יריד קיימות בדיזנגוף סנטר. גידול ירקות ללא אדמה, סדנה לגמילה מנייר טואלט, גלשני רוח שהופכים לתיקים, חיתולים רב פעמיים, דבורים שגדלות על הגג, מיחדוש אופנה - כל זאת ועוד תמצאו ביריד הקיימות האורבנית

קיימות או למות
צילום: מולט

כולנו רוצים לחיות בעולם טוב יותר ולשמור על הסביבה, אבל לא תמיד יודעים איפה להתחיל. Cycle of Fashion, מיזם המקדם אופנה מקיימת ויד-שנייה, בשיתוף עם דיזנגוף סנטר, יארחו את האירוע השני בסדרה של אירועי #קיימות_או_נמות. מטרת האירוע היא הנגשת הקיימות על כל גווניה לכל אלו הנמצאים במסע אל עבר חיים אקולוגיים ובריאים יותר וגם למי שלא מכיר ורוצה להתנסות.

במסגרת האירוע, שיתקיים ביום חמישי ה-20.6.19 בין השעות 16:00-22:00 יתקיימו בדיזנגוף סנטר סדנאות מגוונות, דוכני מכירה והסברה. בין הסדנאות: הידרופוניקה – גידול ירקות ללא אדמה, הרכבת רהיטי נוי לבית ממשטחי עץ, סדנת גמילה מנייר טואלט ועוד.

יזמי פרויקט Food Games (משחקים באוכל) יזמינו את המבקרים לקחת חלק במבחן ידע כללי בנושא אוכל. הנבחנים האמיצים יצטרכו לחדד את חושיהם, לקראת משחק חברתי המשלב תכנים של תזונה בת קיימא, המורכב מחידוני ידע, משימות ותחרות בישול מאולתרת לחובבים, עם הפתעות, שופטים, פרסים וטעמים בלתי נשכחים.

בגזרת האופנה והאקססוריז יהיו דוכני מכירה של עסקים מקומיים ואקולוגיים Cycle of Fashion – בגדי יד-שנייה, Redone – פריטי אופנה ממוחזרים, KitePride – תיקים מגלשני רוח שיוצרו בתהליך שיקום לנפגעי סחר בבני אדם,  MakaRoni- תכשיטים בהשפעות בוהמיות ושבטיות עם אלמנטים מהטבע. ReFeel, חלופות טבעיות למוצרי פלסטיק, אקוסטור – חנות למוצרים אקולוגיים, שביל ישראל באופניים, מגמה ירוקה, חיתולים רב-פעמיים ומוצרי היגיינה נשית, סיפור חוזר יגיעו עם הרבה ספרי יד-שנייה ואג'נדה חברתית ייחודית, פלסטיק פרי ישראל (PFI), עמית נויפלד עם הספר "היסטוריה של מהירות" ועוד רבים טובים.

הרעיון המחבר בין הפעילויות ביריד הוא שאורך חיים ירוק יותר הוא אפשרי, קל ואף מהנה, וכל אחד ואחת יכולים לעשות שינוי כלשהו בחיי היום-יום באופן שיכול להטיב עם הבריאות האישית ועם הסביבה. הכניסה לאירוע חופשית וההשתתפות בסדנאות מותנית בהרשמה מוקדמת. ההשתתפות בחלק מהסדנאות בחינם וחלקן כרוכות בתשלום סמלי, כרטיסים ניתן לרכוש בעמוד הפייסבוק של דיזנגוף סנטר.

יריד הקיימות האורבנית יתקיים ביום חמישי ה-20.6.19 בין 16:00 ועד 22:00, בבוטיק המעצבים ובמסדרון הגלריה הסמוך לו שבדיזנגוף סנטר, רחוב דיזנגוף 50, תל אביב.

כתבות נוספות במגזין תל אביב

0

פסטיבל מנורת לילה

  פסטיבל "מנורת לילה", שהופך למסורת שנתית קבועה, יתקיים זו השנה השישית ברציפות. הפסטיבל הוא אירוע אמנות ותרבות לילי במרחב...

מגזין תל אביב13 בינואר 2020    11 דקות
0

על משחקים, טורניר ותערוכה במוזיאון אחד

  ביום רביעי, ה-8 בינואר, יתקיים בשעה 19:00במוזיאון נחום גוטמן לאומנות ארוע ייחודי ויוצא דופן למוזיאון. בשיתוף עם "הקוביה משחקים" יתארח...

מגזין תל אביב1 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה