מגזין תל אביב

קטעים איתו

מגזין תל אביב21 במרץ 2019    2 דקות
0

עומר בורשטיין ("קיסריה אקספרס") מגיע להופעה ב"סטנד אפ פקטורי" בתל אביב • על הדרך הוא עוצר לראיון על גבולות בסטנד אפ, חיים בורגניים וסמים

קטעים איתו
בורשטיין. צילום: איתי סליקטר

הסטנדאפיסט המצליח ואושיית הרשת עומר בורשטיין מגיע ב-30 במרץ ל"סטנד אפ פקטורי" בתל אביב. סיבה טובה לתפוס אותו לשיחה על סקס, סמים ורוקנרול. זאת למרות שאף אחד מהנושאים האלה לא נמצא במופע שלו, שמתאים יותר להגדרה – בידור קל לכל המשפחה, מאשר סטנד אפ. אין גסויות, אין ירידות על הקהל. אז מה יש? "אני מדבר על חיי הנישואים, על גידול ילדים. אני אוהב את החיים שלי, אבל יש גם קושי לנהל חיים כאלה, ואת הקושי הזה אני מקיא בהופעה".
לדבריו, "כל אחד מדבר על מה שקורה לו בחיים. אתה מתלונן על אשתך ואני מתלונן על אשתי, רק שאני עושה את זה על הבמה ועושה מזה כסף. לא הרבה כסף, אבל מספיק בשביל לגמור את החודש".
כוכב רשת
את בורשטיין אתם מכירים מ"קיסריה אקספרס", ששודרה בהוט 3. בנוסף, יש לו תפקיד מרכזי בסדרה "מד"א דרום", שתעלה בקרוב ברשת 13. ביומיום הוא גם בעלה של אפרת אברמוב ואב לשני ילדים, הנמצא בדרך לפריצה הגדולה.
בקריירה הקצרה שלו הוא הספיק להשתתף בסדרות "להיות איתה" ו"נפלת חזק", בסרט הקולנוע "ג'סטה", וגם החזיק בפינה קבועה בטלוויזיה בתוכנית "סיכום ענייני השבוע", וכמו כן, בפינה קומית קבועה ברדיו בתוכנית של חנוך דאום.
יש כל כך הרבה סטנדאפיסטים בארץ. לא הגענו לרוויה?
"לא יודע. יש הרבה זמרים בארץ, אז הפסקת לשמוע מוזיקה? אין קשר".
כמו מי אתה שואף להיות?
"אני אוהב את מה שקורה עם לואי סי קי, שלא מפחד להגיד 'קשה לי עם הילדים והזוגיות'. אני כמוהו, לא מפחד להגיד שהילד שלי אכזר והוא הבן של השטן. זה לא קשור לזה שהוא הבן שלי ואני אוהב אותו. ראיתי מישהי שהעלתה תמונה בפייסבוק של התינוק שלה וכתבה 'חצי השנה הכי מאושרת בחיי'. אם זה החצי שנה הכי מאושרת, אז מה עשית לפני כן? היית בשבי של דאעש?".
לדבריו, "יש הרבה סטנדאפיסטים שבאים לבמות חובבים פעם בשבוע ומשחררים קיטור על הקהל, ואני בעד זה. מדובר באנשים שאם לא היו בסטנד אפ היו מאושפזים באיזו מחלקה ולוקחים חומרים טובים".
אפרופו חומרים טובים, מה אתה אומר על השיח סביב לגליזציה של סמים קלים?
"אם זה עושה לך טוב, למה לא? לך על זה. אני עשיתי סמים, וכשזה כבר לא התאים לי הפסקתי".

רוצים לראות עוד? חפשו ביוטיוב "הסטנדאפיסט עומר בורשטיין בהמקומון תל אביב"

כתבות נוספות במגזין תל אביב

0

הכן עצמך לצום

כיצד תתמודדו עם התייבשות? מה צריך לעשות כדי לוודא את שלומם של אדם קשיש או אישה העוברת טיפולי פוריות?ומה נכון לאכול...

מגזין תל אביב5 באוקטובר 2019    7 דקות
0

מוזיקה עירונית

מחר (20.9) החל מ- 13:00, פשטיבל המוזקה האורבנית יפתח בפעם הרביעית עם הופעות של: להקת רוקפור, שי צברי, אלישע בנאי,...

מגזין תל אביב19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה