מגזין תל אביב

הערב: מופע מוזיקלי התרמה לאגודה למלחמה בסרטן

מגזין תל אביב25 באוגוסט 2019    דקה אחת
0
תגיות: בנאי,מופע,סרטן

הערב יערך בטרמינל 4 במתחם התחנה מופע מוזיקלי שהכנסותיו תרומה לאגודה למלחמה בסרטן

הערב: מופע מוזיקלי התרמה לאגודה למלחמה בסרטן
צילום אורית פניני

הערב, (יום א' 25.8) בטרמינל 4 יערך מופע של המוזיקאי אלישע בנאי עם מופע סולו אקוסטי, להקת הרוק Junk, הרכב הנוער בלוברי ולהקות נוספות באירוע התרמה לאגודה למלחמה בסרטן בטרמינל 4 במתחם התחנה בתל אביב.

האירוע יערך ביוזמת נועם לניס מלהקת הרוק Junk ואורי להב מהרכב הנוער בלוברי שבחרו לשלב מופע לצעירים במגוון סגנונות מוסיקליים כמו ג'אז, פאנק, אינדי וגראנג' לטובת פעילות האגודה למלחמה בסרטן. עוד יופיעו גם הלהקות, Afterbirth, אבני חוקוק, Ring the bell, רון ואנשי הצפון. שיר הבכורה של בלוברי, להקת בני נוער ממודיעין שהקליטו ומימנו באופן עצמאי את הסינגל שנכנס השבוע לפלייליסט של גלגלצ, יושמע גם הוא באירוע ההתרמה.

אלישע בנאי: "מדובר במטרה קדושה ואני שמח להשתתף במופע החשוב למען פעילות האגודה למלחמה בסרטן, במהלכו אבצע בסולו אקוסטי כמה שירים שיעשו לכולנו טוב על הלב. "

אורי להב מהרכב הנוער בלוברי ונועם לניס מלהקת הרוק Junk, שיזמו את המופע הוסיפו כי: "מדובר בפרויקט שמטרתו לפתח את המוזיקה הצעירה בארץ ממקום של תרומה בדרך אמנותית. התאגדנו מספר יוצרים צעירים, שמשקיעים רבות מזמננו ויכולתנו ליצירת מוסיקה, התחברנו יחד ויצרנו ערב מושקע שבו יופיעו הרכבים ונגנים שיציגו את האמנות שלהם, כאשר כל ההכנסות מהאירוע יועברו לאגודה למלחמה בסרטן ופעילותה מצילת החיים".

לרכישת כרטיס לערב הלהקות הצעירות במופע התרמה לאגודה למלחמה בסרטן עם האורח המיוחד אלישע בנאי במחיר 75 שקלים. פתיחת דלתות בשעה: 19:30.

לכרטיסים>>

 

כתבות נוספות במגזין תל אביב

0

פסטיבל מנורת לילה

  פסטיבל "מנורת לילה", שהופך למסורת שנתית קבועה, יתקיים זו השנה השישית ברציפות. הפסטיבל הוא אירוע אמנות ותרבות לילי במרחב...

מגזין תל אביב13 בינואר 2020    11 דקות
0

על משחקים, טורניר ותערוכה במוזיאון אחד

  ביום רביעי, ה-8 בינואר, יתקיים בשעה 19:00במוזיאון נחום גוטמן לאומנות ארוע ייחודי ויוצא דופן למוזיאון. בשיתוף עם "הקוביה משחקים" יתארח...

מגזין תל אביב1 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה