ספורט

זוכרים את ניצן שירזי

ספורט26 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

על המגרש הנושא את שמו של המאמן שהלך לעולמו לפני חמש שנים, נערך טקס מרגש לזכרו. "נמשיך במסורת בכל שנה ושנה" הבטיח ראש העירייה

זוכרים את ניצן שירזי
קוניק בטקס לזכרו של שירזי. "איש משכמו ומעלה" ׀ צילום: דוברות עיריית גבעתיים

אירוע מרגש לזכרו של מאמן הכדורגל ניצן שירזי ז”ל, שהתגורר בגבעתיים, התקיים במגרש הכדורגל המנציח את שמו, ברחוב משמר הירדן בעיר, במלאת חמש שנים למותו.
האירוע התקיים במעמד ראש עיריית גבעתיים רן קוניק ובנוכחות בני משפחתו של שירזי, חבריו, שחקני עבר, מאמנים ומוקירי זכרו.
שירזי, שנחשב למאמן מצליח ובעל עתיד, נפטר בטרם עת לאחר מאבק במחלת הסרטן. הוא הותיר אחריו אישה, שוש, ושלושה ילדים.
את קריירת האימון שלו הוא החל בגיל צעיר, לאחר שבנעוריו שיחק במחלקת הנוער של מכבי תל אביב. אחיו חזי כיכב במשך שנים ארוכות בשורות בני יהודה ונחשב לאחד מסמליה.
ניצן עבר בקריירת האימון בקבוצת הבוגרים של בני יהודה, מכבי פתח תקוה והפועל חיפה, ולבסוף הגיע להפועל תל אביב, שם הגיע להישג השיא שלו כמאמן – זכייה בגביע המדינה. בעקבות מחלתו הוא נאלץ לפרוש מאימון.
ביולי 2014, לאחר מאבק ממושך, נכנע ניצן למחלת הסרטן. בני המשפחה החליטו להמשיך את דרכו ולהקים את פרויקט “ניצנים של טוב”. היעד של הפרויקט הייחודי הוא לעשות דבר אחד טוב למען האחר, כתרומה ליצירת חברה טובה יותר.
לפני כארבע שנים החליטה העירייה להנציח את זכרו בקריאת מגרש כדורגל חדש על שמו. "זו הזדמנות מאוד טובה להנציח את זכרו של ניצן בנוכחות חבריו מהכדורגל, שחקנים שאותם אימן ובני משפחתו”, ציין ראש העירייה קוניק – “ניצן היה איש משכמו ומעלה ומאמן נהדר, והוא גם היה תושב העיר שהגיע להישגים ונתן לאורך השנים דוגמה לתושבי העיר ולילדים. אנו נמשיך לכבד את זכרו כל שנה במשחק ההוקרה, ואנו גאים על כך שהמגרש קרוי על שמו".

המתעמלות המצטיינות

מתעמלות נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית הצליחו להשיג את הקריטריון במהלך אליפות העולם שהתקיימה בבאקו ולהבטיח את מקומן באולימפיאדת טוקיו 2020.

כתבות נוספות

0
יצחק אריאל   

למראית הדז'ה וו

אוהדי מכבי תל אביב קיבלו שחקן חיזוק: בגלל נגיף הקורונה, הליגה בסין נדחתה לאפריל, וזהבי קיבל אישור להתאמן עם הקבוצה...

ספורט19 בפברואר 2020    2 דקות
0
זאב קם   

מתחרות מי גרועה יותר

אם בסוף העונה הזו מכבי תל אביב לא תזכה באליפות, היא תוכל לבוא בטענות אך ורק לעצמה. ואם היא במקרה...

ספורט19 בפברואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה