חדשות פתח תקווה

84 דירות יוצעו להשכרה במחיר מוזל

חדשות פתח תקווה21 בפברואר 2019    דקה אחת
0

הזוכים בהגרלת העירייה יוכלו לבחור באחד מחמישה מתחמים - פרויקט WE בגני שפירא, ביד אליהו, ביסוד המעלה, בתחנה המרכזית הישנה ובפרויקט מידטאון

84 דירות יוצעו להשכרה במחיר מוזל
פרויקט גני שפירא בדרום העיר ׀ צילום: דוברות העירייה

עיריית תל אביב פתחה השבוע את ההרשמה להגרלת 84 דירות להשכרה במחיר מוזל בחמישה פרויקטים באזורים שונים בעיר. לנרשמים מוצעות יחידות דיור במחירים מוזלים בפרויקט WE בשכונת גני שפירא, ביד אליהו, ביסוד המעלה, בתחנה המרכזית הישנה ובפרויקט מידטאון במרכז העיר. הזוכים בהגרלה יהיו זכאים לחוזי שכירות יציבים למשך שלוש שנים, עם אופציית הארכה לשנתיים נוספות.
בעירייה הבהירו כי כלל הזכיות כפופות לחתימת המתמודדים מול היזמים ועמידה בקריטריונים שקבעה מועצת העירייה. החברה העירונית "עזרה ובצרון", המשמשת כזרוע הביצועית של העירייה, תנהל את הליך ההרשמה וההגרלה. ניתן להירשם עד 7 באפריל, וב-14 באפריל תתקיים ההגרלה בין הנרשמים, שמספרם עשוי להגיע לאלפים. לאחר ההגרלה תתבצע בדיקת זכאות למועמדים, שלאחריה תתקיים בחירת הדירה לפי סדר ההגרלה.
בעירייה מציינים כי מעבר להרחבת הקריטריונים, המתמודדים לא יידרשו להמציא את כל המסמכים בשלב הרישום, אלא רק לצרף צילום תעודת זהות ולחתום על הצהרה שהם מעוניינים בפרויקט, קראו את הקריטריונים ועומדים בהם.
"המציאות שבה אפילו בני מעמד הביניים יכולים רק לחלום על רכישת דירה, היא תולדה של תפיסת עולם והחלטות ממשלתיות שהשאירו את נושא הדיור לכוחות השוק, במקום לראות בקורת גג זכות בסיסית המוקנית לכל אדם", ציין ראש העירייה רון חולדאי. "העירייה מקדמת פרויקטים לדיור בר-השגה ותכניות להתחדשות עירונית, להגדלת מצאי הדירות בשוק. בזכות מחקר מעמיק וחשיבה יצירתית, יצרנו מודל ראשון מסוגו בארץ, המאפשר לנו לספק מלאי של מאות יחידות דיור בהישג יד, ואלפי דירות עוד בתכנון".
מנכ"ל חברת "עזרה ובצרון" אלי גינזברג ציין כי החברה הציבה השנה תכנית שאפתנית לניהול חמישה פרויקטים גדולים של דיור בר-השגה, הכוללים יותר מ-80 דירות באזורי ביקוש שונים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה