חדשות פתח תקווה

84 דירות יוצעו להשכרה במחיר מוזל

חדשות פתח תקווה21 בפברואר 2019    דקה אחת
0

הזוכים בהגרלת העירייה יוכלו לבחור באחד מחמישה מתחמים - פרויקט WE בגני שפירא, ביד אליהו, ביסוד המעלה, בתחנה המרכזית הישנה ובפרויקט מידטאון

84 דירות יוצעו להשכרה במחיר מוזל
פרויקט גני שפירא בדרום העיר ׀ צילום: דוברות העירייה

עיריית תל אביב פתחה השבוע את ההרשמה להגרלת 84 דירות להשכרה במחיר מוזל בחמישה פרויקטים באזורים שונים בעיר. לנרשמים מוצעות יחידות דיור במחירים מוזלים בפרויקט WE בשכונת גני שפירא, ביד אליהו, ביסוד המעלה, בתחנה המרכזית הישנה ובפרויקט מידטאון במרכז העיר. הזוכים בהגרלה יהיו זכאים לחוזי שכירות יציבים למשך שלוש שנים, עם אופציית הארכה לשנתיים נוספות.
בעירייה הבהירו כי כלל הזכיות כפופות לחתימת המתמודדים מול היזמים ועמידה בקריטריונים שקבעה מועצת העירייה. החברה העירונית "עזרה ובצרון", המשמשת כזרוע הביצועית של העירייה, תנהל את הליך ההרשמה וההגרלה. ניתן להירשם עד 7 באפריל, וב-14 באפריל תתקיים ההגרלה בין הנרשמים, שמספרם עשוי להגיע לאלפים. לאחר ההגרלה תתבצע בדיקת זכאות למועמדים, שלאחריה תתקיים בחירת הדירה לפי סדר ההגרלה.
בעירייה מציינים כי מעבר להרחבת הקריטריונים, המתמודדים לא יידרשו להמציא את כל המסמכים בשלב הרישום, אלא רק לצרף צילום תעודת זהות ולחתום על הצהרה שהם מעוניינים בפרויקט, קראו את הקריטריונים ועומדים בהם.
"המציאות שבה אפילו בני מעמד הביניים יכולים רק לחלום על רכישת דירה, היא תולדה של תפיסת עולם והחלטות ממשלתיות שהשאירו את נושא הדיור לכוחות השוק, במקום לראות בקורת גג זכות בסיסית המוקנית לכל אדם", ציין ראש העירייה רון חולדאי. "העירייה מקדמת פרויקטים לדיור בר-השגה ותכניות להתחדשות עירונית, להגדלת מצאי הדירות בשוק. בזכות מחקר מעמיק וחשיבה יצירתית, יצרנו מודל ראשון מסוגו בארץ, המאפשר לנו לספק מלאי של מאות יחידות דיור בהישג יד, ואלפי דירות עוד בתכנון".
מנכ"ל חברת "עזרה ובצרון" אלי גינזברג ציין כי החברה הציבה השנה תכנית שאפתנית לניהול חמישה פרויקטים גדולים של דיור בר-השגה, הכוללים יותר מ-80 דירות באזורי ביקוש שונים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה