חדשות פתח תקווה

62,228 תלמידי העיר החלו את הלימודים

חדשות פתח תקווה5 בספטמבר 2019    2 דקות
0

את היום הראשון פתחה פמליית ראש העירייה בסיור בין מוסדות החינוך בעיר • ראש מִנהל החינוך: "עבדנו קשה כדי לפתוח את שנת הלימודים. בהצלחה לכולם"

62,228 תלמידי העיר החלו את הלימודים
פמליית ראש העירייה בבית הספר "רמון". "זהו יום מרגש לכולם" ׀ צילום: אלון חכמון

62,228 תלמידים החלו את לימודיהם בבתי הספר בעיר. 14,296 ילדים שובצו בגני הילדים, 27,163 תלמידים בבתי הספר היסודיים, 18,075 בעל-יסודיים ו-2,694 בחינוך המיוחד. 2,100 תלמידים החלו את לימודיהם בכיתה י"ב.
את היום הראשון ללימודים פתחה פמליה נכבדה בראשות ראש העירייה רמי גרינברג, בסיור בין מוסדות החינוך בעיר. בין חברי הפמליה היו ממלא מקום ראש העירייה וראש מִנהל החינוך רון כץ, מנהל מִנהל החינוך רמי הופנברג, מנהלת האגף העל-יסודי ד"ר ירדנה חדד, מנהלת האגף היסודי טלי טולדנו, מנהל אגף מבנים פיני דקטר, מנהל אגף הביטחון יריב סנדלון, יועץ ראש העירייה למבני חינוך ופרויקטים אלעד לוין, אנשי מִנהל שפ"ע, מִנהל ההנדסה ומערך הדוברות.
הפמליה החלה את היום בחנוכת אשכול הגנים ברחוב נקש בכפר גנים ג'. גרינברג קבע את המזוזה בכניסה לאשכול, ומשם המשיכו לאשכול הגנים ברחוב בן גוריון בשכונה. בהמשך הגיעה הפמליה לחטיבת הביניים "רשיש" (בניהולה של לאה אוברקוביץ'), שעברה שיפוץ נרחב. אחר כך הגיעה הפמליה לתיכון "עמל" (בניהולה של סיגל רוזן), שגם בו חודשו המבנים. משם לבית הספר השש-שנתי "רמון" באם המושבות (בניהולה של ליזה רכס), שפתח השנה את שעריו לתלמידי כיתה ז'. גרינברג בירך את התלמידים, ואמר "זהו יום מרגש לכולם, לכם תלמידים יקרים, לצוות ולנו. השקענו משאבים רבים בבניית החטיבה. אני מאחל לכם שנת לימודים פורייה ומוצלחת, למנהלת החדשה ולצוות המורים".
לאחר טקס גזירת הסרט וקביעת המזוזה, המשיך הסיור לבית הספר "חיטמן" ולבית הספר השש-שנתי "שמיר" בשכונת נווה גן, שבו נבנו ספרייה חדשנית וחדרי לימוד ייחודיים. ראש העירייה בירך את מנהלת בית הספר החדשה רחל בראל ואת מנהלת החטיבה חניתה סימן טוב בשנת לימודים פורייה ומוצלחת.
הפמליה המשיכה בסיור במתחם הגנים ברחוב הרב משורר בהדר גנים, שגם בו נקבעה מזוזה. משם המשיכה הפמליה לאולפנת "הדר גנים", בניהולו של אמיר סנדלר ובהמשך לבית הספר היסודי "יסודות", בניהולה של יהלומה רוזן, שם שמעה על גידול משמעותי במספר התלמידים. ראש העירייה בירך את המנהלת המיתולוגית של בית הספר, את הצוות והתלמידים, והתרשם משיפוץ המבנה.
בהמשך הגיעה הפמליה לבית הספר "הוברמן" – שגם הוא שופץ – בניהולו של המנהל החדש רון זיו. לקראת סיום הסיור, הגיע ראש העירייה למבנה החדש של תלמוד תורה "דרך ישרים" ברחוב טרומפלדור, שם התכבד בקביעת מזוזה. בסיום הסיור הודה ראש העירייה לכל מי שטרח למען פתיחת שנת לימודים, שעברה באופן מיטבי וללא תקלות. ראש מִנהל החינוך כץ: "עבדנו קשה כדי לפתוח את שנת הלימודים, ואני רוצה להודות לאנשי מִנהל החינוך, המנהלים והמנהלות, המורים והמורות, שעבדו לילות כימים על מנת להכין את בתי הספר לקראת פתיחת שנת הלימודים. תודה גדולה גם לגננות ולסייעות על הכנת הגנים, ובהצלחה לכל תלמידי העיר היקרים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רימון הלם הושלך לעבר בית בקריית מטלון

רימון הלם, שהושלך בשעת לילה לעבר בית פרטי ברחוב פקיעין בשכונת קריית מטלון, הפר את השקט בשכונה המערבית של העיר....

חדשות פתח תקווה11 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ראו הוזהרתם: בעירייה חוזרים לגרור רכבים

בעירייה מתכוונים להגביר את האכיפה כנגד עברייני תנועה ונהגים החונים באופן המפריע לזרימת התנועה או המסכן חיים ומונע מעבר בטוח...

חדשות פתח תקווה11 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה