חדשות פתח תקווה

20 טון פסולת פונו מחצרו של אגרן

חדשות פתח תקווה3 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
20 טון פסולת פונו מחצרו של אגרן
הפסולת בחצר. פונתה בעזרת 16 משאיות ׀ צילום: אלון חכמון

בפעם הרביעית בשלוש השנים האחרונות פשטו מפקחי אגף הפיקוח הרב-תכליתי של העירייה, בסיוע אגף התברואה והמשטרה, על ביתו של תושב העיר, המוכר כאגרן, ברחוב קיש. מחצרו של האיש פונו 16 משאיות פסולת במשקל של כ-20 טון, שאותה אסף בתוך פחות משנה, למורת רוחם של שכניו ותוך סיכונם התברואתי והבטיחותי.
ביום ראשון בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו הצוותים אל הבית, שהפך למצבור אשפה וזבל, ועד לשעות הערב עמלו על פינויו. זאת, לאחר שרק לפני כשנה בוצע פינוי דומה מהבית. בדיוק כמו בפעם הקודמת, גם הפעם תקף החשוד את מנהל מחלקת הפיקוח, מה שהוביל למעצרו של האיש. יצוין כי בפעם הקודמת יצא החשוד עם סכין שלופה בידו ונופף לעבר מנהל מחלקת הפיקוח.
בעירייה מציינים כי שכנים המתגוררים בסמוך מתקשרים ללא הרף למוקד העירוני כדי להתלונן על המפגע שנערם סמוך לביתם. "מדובר על הצטברות אדירה של זבל, שנאספה על ידי האגרן במשך שנים וגרמה להופעת מזיקים רבים ומכרסמים", נמסר מהעירייה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

העיר שגדלה באחת

היום, (13.11) אחרי דיונים, נפלה החלטת הותמ"ל (הועדה הארצית של תכנון ובנייה למתחמי דיור מועדפים), לאשר את תוכנית סירקין. משמעות...

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    4 דקות
1

סניף טר"ם ייצא מהבניין בכפר גנים א'

שנתיים לאחר שנפתח סניף טר"ם, המעניק שירותים רפואיים טרום פנייה למיון, בכניסה לבניין מגורים ברחוב לוחמי הגטו שבשכונת כפר גנים...

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה