חדשות פתח תקווה

17 שנות מאסר לסייעת שהרגה את יסמין וינטה

חדשות פתח תקווה18 ביולי 2019    דקה אחת
0

בנוסף, תשלם הסייעת, שהורשעה בהריגת הפעוטה יסמין וינטה ז"ל לפני כשנה במשפחתון "מאשה והדב" ברחוב הפורצים בעיר, 100 אלף שקל להוריה של יסמין ז"ל • אמה דורינה: "שום דבר לא ירפא את הפצעים"

17 שנות מאסר לסייעת שהרגה את יסמין וינטה
סקיבנקו. "שברה לנו את הלב" ׀ צילום: אבשלום ששוני

17 שנות מאסר בפועל גזר השבוע בית המשפט המחוזי מרכז בלוד על אינה סקיבנקו, הסייעת שהורשעה בהריגתה של הפעוטה יסמין וינטה ז"ל לפני כשנה, במשפחתון "מאשה והדב" ברחוב הפורצים בעיר. בנוסף, יקבלו הוריה של הפעוטה פיצוי בסך 100 אלף שקל.
"דין רצח – מאסר עולם", זעקו ההורים שנכחו באולם עם סיום הקראת גזר הדין. בית המשפט הטיל על סקיבנקו גם עונש מאסר בן 18 חודשים על תנאי בשמונה השנים שלאחר שחרורה, וכן תשעה חודשי מאסר על תנאי על כל עבירת אלימות נגד קטין או חסר ישע באותה תקופה. עוד קבע בית המשפט כי היא תשלם 20 אלף שקל להוריהם של ילדים אחרים במשפחתון בהם פגעה.
בתום הדיון, אמרה דורינה וינטה, אמה של יסמין ז"ל: "זו הרגשת הקלה, אבל שום דבר לא ירפא את הפצעים. אני שמחה שהיא תהיה 17 שנים בכלא ולא אצטרך לראות אותה יותר, אבל זה עדיין לא מספיק". לדבריה, "לא פשוט לדבר במשך שנה על הילדה שלי ועל איך היא מתה. זו הייתה שנה מאוד קשה". וובה, אביה של יסמין, הוסיף: "היא צריכה לשבת יותר. היא שברה לנו את הלב, ואנחנו צריכים לחיות עכשיו חיים שלמים עם לב שבור". בתום הדיון ביקשו הוריה של הפעוטה לפרסם את הסרטון של רגעיה האחרונים. החלטה בעניין תתקבל בימים הקרובים, לאחר שהבקשה סורבה בעבר.
בחודש ינואר הורשעה סקיבנקו, על פי הודאתה, בהריגתה של יסמין בגן הילדים בפתח תקוה, ביוני אשתקד. בנוסף, הודתה גם בתקיפת תשעה תינוקות חסרי ישע שהיו תחת השגחתה. כתב האישום הוגש לבית המשפט המחוזי בתום חקירה של משטרת פתח תקוה. לפי מצלמות האבטחה בפעוטון, שחשפו את הזוועה, סקיבנקו הטיחה את וינטה על המזרן, זרקה עליה שמיכה, נשכבה עליה וצפתה בתכנים במכשיר הסלולרי שלה עד שהפעוטה מתה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה