חדשות פתח תקווה

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

הונחה אבן הפינה לבית ספר שש שנתי חדש על שם ארנס. יהיה מוכן לקלוט תלמידי חטיבה כבר ב 2021

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס
הדמייה באדיבות העירייה

ביום שני (17/2) התקיים טקס הנחת אבן הפינה לשש שנתי משה ארנס שיקום בשכונת כפר גנים וייתן מענה למאות רבות של תלמידים ותלמידות. 

שש שנתי משה ארנס הינו שש שנתי חדשני מאושר לבניה ב-3 שלבים: שלב ראשון מבנה החטיבה, הבניה החלה מעל 4000 מ" ר, שלב שני מבנה התיכון מעל 6000 מ"ר ושלב סופי באודיטוריום, ספריה וחדרי ספח. מבנה חדשני הכולל 48 כיתות, חדרי עזר, מעבדות חדשניות, חדרי הקבצות, סביבות למידה ומרחב למידה חוץ כיתתיים מתקדמים, אודיטורים חדשני וספריה רב תכליתית פיתוח סביבתי עשיר כולל אמפי ומגרשי ספורט מוצללים .הכניסה (לחטיבה) בספטמבר 2021

ראש העיר רמי גרינברג בירך ואמר "מרגש להיות במעמד זה בו אנו מניחים אבן פינה לבית ספר על שם משה ארנס שיקום כאן, בשכונת כפר גנים, וייתן מענה למאות תלמידים ותלמידות תושבי הסביבה. המבנה שיוקם הוא אחד המפוארים והחדישים שיש, ותכנונו נעשה בהקפדה יתרה תוך חשיבה על כל פרט ופרט ומתוך תפיסה פדגוגית חדשנית, המתאימה לרוח המאה ה-21. נמשיך להשקיע במערכת החינוך המצויינת שלנו ולקדם את מערכת החינוך להשגים והצלחות ומיצוי הכישורים והיכולות של כל תלמיד ותלמידה".

מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ "אנו בונים את שש שנתי ארנס בסטנדרטים הכי גבוהים שיש, עם מיטב הציוד לתלמידים ולצוות המורים. אנחנו מאמינים כי בשנת 2020 בית ספר אינו מקום שרק רוכשים בו ידע והשכלה אלא גם כישורי חיים וכלים לחיים בוגרים ועצמאיים, שש שנתי ארנס בוודאי יעמוד בשורה אחת עם בתי הספר המובילים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת
0

עוד קורבן לקורונה: שלווה זלפריינד מגני הדר,...

שלווה זלפריינד מגני הדר בפתח תקווה, היא הקורבן האחרון דל מחלת הקורונה. שלווה ז״ל הייתה גננת שנים רבות וחינכה רבים...

חדשות פתח תקווה17 ביולי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה