חדשות פתח תקווה

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

הונחה אבן הפינה לבית ספר שש שנתי חדש על שם ארנס. יהיה מוכן לקלוט תלמידי חטיבה כבר ב 2021

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס
הדמייה באדיבות העירייה

ביום שני (17/2) התקיים טקס הנחת אבן הפינה לשש שנתי משה ארנס שיקום בשכונת כפר גנים וייתן מענה למאות רבות של תלמידים ותלמידות. 

שש שנתי משה ארנס הינו שש שנתי חדשני מאושר לבניה ב-3 שלבים: שלב ראשון מבנה החטיבה, הבניה החלה מעל 4000 מ" ר, שלב שני מבנה התיכון מעל 6000 מ"ר ושלב סופי באודיטוריום, ספריה וחדרי ספח. מבנה חדשני הכולל 48 כיתות, חדרי עזר, מעבדות חדשניות, חדרי הקבצות, סביבות למידה ומרחב למידה חוץ כיתתיים מתקדמים, אודיטורים חדשני וספריה רב תכליתית פיתוח סביבתי עשיר כולל אמפי ומגרשי ספורט מוצללים .הכניסה (לחטיבה) בספטמבר 2021

ראש העיר רמי גרינברג בירך ואמר "מרגש להיות במעמד זה בו אנו מניחים אבן פינה לבית ספר על שם משה ארנס שיקום כאן, בשכונת כפר גנים, וייתן מענה למאות תלמידים ותלמידות תושבי הסביבה. המבנה שיוקם הוא אחד המפוארים והחדישים שיש, ותכנונו נעשה בהקפדה יתרה תוך חשיבה על כל פרט ופרט ומתוך תפיסה פדגוגית חדשנית, המתאימה לרוח המאה ה-21. נמשיך להשקיע במערכת החינוך המצויינת שלנו ולקדם את מערכת החינוך להשגים והצלחות ומיצוי הכישורים והיכולות של כל תלמיד ותלמידה".

מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ "אנו בונים את שש שנתי ארנס בסטנדרטים הכי גבוהים שיש, עם מיטב הציוד לתלמידים ולצוות המורים. אנחנו מאמינים כי בשנת 2020 בית ספר אינו מקום שרק רוכשים בו ידע והשכלה אלא גם כישורי חיים וכלים לחיים בוגרים ועצמאיים, שש שנתי ארנס בוודאי יעמוד בשורה אחת עם בתי הספר המובילים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה