חדשות פתח תקווה

המרכז אושר במכרז

חדשות פתח תקווה10 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

אושרה התוכנית להקמת המרכז ברחוב דקל, יוצאים לדרך

המרכז אושר במכרז
גרינברג. לתת הזדמנות לצעירים ׀ צילום: אלון חכמון

לידיעת תושבי נווה גן הסיוט המתמשך שלכם עומד להסתיים. מרכז מסחרי מרווח שיכלול בנוסף שירותי קהילה , מרכול גדול וקופת חולים יוקם בהתאם לתוכניות המקוריות בצומת הרחובות טבצ'ניק ואסירי ציון. התוכנית המדוברת אושרה לאחרונה בוועדה המחוזית והיא הועברה על פי הידוע לאישור סופי והוצאת היתרים של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

מאחר וראש העירייה רמי גרינברג, נתן את ברכתו למהלך כך בפגישה מול היזמים , מסתמן כי הוועדה המקומית תאשר את התוכנית מה גם זו כבר קיבלה את החותמת של הוועדה המחוזית.

יתרה מכך, גרינברג סבור, כי שכונת נווה גן חייבת שירותי קהילה ומרכול גדול שכן אין בתחומה מבנים המתאימים למתן שירותים מעין אלו לרבות שירותי דואר ומסחר מקומי.

"אין שום הצדקה שתושב נווה גן יצטרך לגשת לשכונה הסמוכה כדי לקנות חלב או לחם" אומר גרינברג ומוסיף. "שנים הנושא היה תקוע ועתה נתמוך במהלך שמוביל היזם כדי שהתושבים יקבלו את השירותים המגיעים להם".

ראש העירייה מוסיף כי בימים אלו הקצה סכום של 22 מיליון שקל , המיועד לטובת הקמת הפארק בשכונה ובימים האחרונים כבר החלו העבודות בשטח. "אחרי עשור ויותר של דיבורי סרק ללא כוונות אמת , העמדנו סכום של 22 מיליון שקל לטובת הקמת הפארק והעבודות החלו . מדובר בפארק רחב ידיים שיכלול מתקני כושר , מתקני משחקים, שביל אופניים, מדשאות ושטח ירוק מורחב והכל לרווחת התושבים בשכונה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה