חדשות פתח תקווה

מדברים על חינוך

חדשות פתח תקווה27 במרץ 2019    2 דקות
0
מדברים על חינוך
צילום באדיבות העירייה

ועדת החינוך העירונית, אותה מרכזת חברת המועצה וסגנית ראש מנהל החינוך, ניבה קפלן, התכנסה השבוע.

ראש העיר, רמי גרינברג, פתח ובירך את הנוכחים, הדגיש את החשיבות העצומה שהוא מייחס לחינוך בעיר, וכנגזרת מכך, את ההשקעה הבאה לידי ביטוי בתקציב העירוני ואת הפעילות הרבה המכוונת לתת מענה לצרכי התושבים וילדיהם.

ראש מנהל החינוך, רון כץ, בירך את הנוכחים והתייחס להזדמנות של ועדת החינוך להיות פורום חושב, משתף, מעורב ומשפיע על העשייה החינוכית בעיר.

בשם רמי הופנברג מנהל מנהל החינוך, הציגה סגניתו, סיגלית הלל יאראק את אתגרי העיר שמלבד המטרות החינוכיות המערכתיות, מתמודדת עם גידול מואץ באוכלוסיה ועם אוכלוסייה הטרוגנית מאד.

לאחר מכן הציגו ראשי האגפים את עיקרי העשייה על פי רצף הגילאים.

ד"ר מיכל אונגר, מנהלת אגף גני ילדים, תיארה את טיפוח מנהיגות הביניים ואת התפתחות התרבות היזמית בגנים, סיגלית הלל יאראק מנהלת האגף לחינוך יסודי שקפה את מודל הבחירה המבוקרת כמענה לגידול המואץ ולשיפור פדגוגי, שהביא לצמיחת בתי ספר מגוונים וייחודיים, רויטל שפירא מנהלת אגף החינוך העל יסודי הסבירה כיצד ניתן מענה מגוון לצוותים החינוכיים השונים מהחינוך הממלכתי ועד המוכר שאינו רשמי, באמצעות פיתוח מקצועי ואיך מטופל נושא הגיוס לצה"ל, עמוס תמם מנהל האגף לחינוך מיוחד סיפר על המענים הייחודיים לפתח תקוה בתחום החינוך המיוחד. מירב טמיר, מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי סקרה את מודל העבודה המערכתי של השירות הפסיכולוגי המסייע למנוע מצבי קושי וסיכון, ראובן טגניה, יו"ר מועצת התלמידים העירונית ברך על ההזדמנות לשבת בשולחן אחד עם כל מקבלי ההחלטות ותיאר את הפעילות שעושה מועצת הנוער למען הנוער והקהילה. לסיום תיאר גיא אליהו מנהל אגף חברה נוער וצעירים את הפעילות הענפה במרכזי הנוער הפועלים בעיר, את הרחבת שעות הפתיחה בסופי השבוע ואת התחומים הנוספים בהם פועל האגף כגון עידוד והכנה לצה"ל, מנהיגות נוער, התנדבות וחיבור לקהילה, קשר עם תנועות הנוער ועוד.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה