חדשות פתח תקווה

דואגים לנוער

חדשות פתח תקווה27 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

עיריית פתח תקוה תקים עבור תנועות הנוער הצופים והנוער העובד והלומד מבני קבע

דואגים לנוער
הנוער העובד. שלא יסתובבו ברחובות ׀ צילום: נתי שוחט, פלאש 90

בשורה לחניכי תנועת הנוער בפתח תקוה – בקרוב יוקמו עבורכם מבני קבע. כך התחייב ראש העירייה רמי גרינברג, במסגרת פגישות שקיים בסוף השבוע שעבר ובראשית השבוע הנוכחי עם ההנהגה הארצית של תנועת הצופים ועם ראשי ההנהגות של כלל תנועות הנוער הפועלות בעיר.
גרינברג ביקש מתנועת הצופים המפעילה שלושה שבטים: המושבה, הראשונים וברק (עין גנים) – שירחיבו את הפעילות שלהם ברחבי העיר, בדגש על סניף המושבה שיוכל לקלוט שלושה בתי ספר. במעמד השיחה שמע ראש העירייה כי התנועה נקלעה למחסור במדריכים ובמנהיגות צעירה, כך שעל פי הסיכום – רק בשנה הבאה תוכל התנועה לקלוט בית ספר רביעי מתוך השבעה שקיימים.
בכוונת העירייה להשיב את הנוער העובד והלומד לפעילות במבנה הקודם שלו, המאכלס כיום את בית הספר אפיק שבשכונת הדר המושבות.
תנועת הנוער העובד והלומד תקבל מבנים נוספים, חלקם יבילים, האחד בשטח הסמוך לספורטן והשני סמוך למכבי האש בשכונת שיפר, על מנת להוציא גם שם את הפעילות מתחום בית הספר.
בנוסף, נפגשו ראש העירייה וסגנו איציק דעי עם הנהגות תנועות הנוער, ובמהלך הפגישה הוברר כי העירייה מתכוונת להקים מבנים גם עבור תנועת אריאל סמוך לכביש 40 ברחוב פינצ'י או במורשה, וכן מבנה לתנועת עזרא במסגרת הרחבת בית הספר עמיטל בהדר גנים.
ל"המקומון" נודע כי ראש העירייה התחייב השבוע לכל התנועות להקמת מבנים עבור פעילות התנועות. כמו כן, הוא קיבל מההנהגות הבכירות התחייבות לשיתוף פעולה מלא וכן לסיוע תקציבי לאכלוס וריהוט המבנים שיימסרו לאותן תנועות.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חשוד שהטריד מינית ילדים, נעצר בזכות ערנותו...

ערנותו של שומר בפארק יצחק אוחיון (הפארק הגדול) בפתח תקווה הובילה למעצרו של צעיר, החשוד כי חשף את איבר מינו...

חדשות פתח תקווה27 בינואר 2020    2 דקות
0

דרמה בעירייה

ראש העירייה רמי גרינברג, יביא לישיבת המועצה הקרובה שתתקיים ביום שלישי , אישור מינויו של חבר הנהלת העיר אדי קואז...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה