חדשות פתח תקווה

תקף את הנהג ונעצר

חדשות פתח תקווה4 ביוני 2019    דקה אחת
0

גבר תקף נהג אוטובוס בפתח תקוה. אתמול הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים

תקף את הנהג ונעצר

אירוע אלימות קשה התרחש בלילה שבין חמישי לשישי בקו אוטובוס מספר 466, המופעל במסגרת קווי לילה של חברת דן בעיר. על פי החשד, צעיר שיכור שעלה לאוטובוס, ככל הנראה ברחוב אורלוב, תקף את נהג האוטובוס (64), הכה אותו בפניו, השליך לעברו פח אשפה וניסה לפגוע בו שוב ושוב, כשהנהג מנסה לגונן על גופו.
בסרטון שצולם על ידי אחת הנוסעות, נראה החשוד כשהוא ניגש לעבר הנהג שישב בתאו ומכה אותו מסיבה לא ברורה. לאחר שירד מהאוטובוס, איתר את החשוד צוות של שוטרי סיור וביצע את מעצרו. החשוד, בן 31, תושב פתח תקוה, נחקר והובא בפני שופט בבית משפט השלום בעיר. מעצרו הוארך.
על פי החשד, הוא ניגש אל הנהג וביקש לשלם על הנסיעה. הנהג ניסה להסביר לו שאין ביכולתו לגבות כסף, וביקש ממנו לשבת בכיסא. בתגובה, החל הצעיר לכלות את זעמו בנהג, השליך לעברו חפצים והכה אותו. בעקבות התקרית, החליטו נהגי החברה להשבית את העבודה ביום שלישי, כאות הזדהות עם הנהג הפגוע וכמחאה כנגד אירועי התקיפה האלימה שהם חווים במהלך הנסיעה.
מחברת דן נמסר: "המקרה מזעזע. אנו המומים מהתופעה המקצינה בחברה הישראלית, ונמשיך לדרוש מהמשטרה ומרשויות האכיפה לפעול במלוא הכוח כנגד אותם אנשים אלימים".
ישראל גנון, יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים בישראל, הוסיף: "אנחנו דורשים מוועד הנהגים בחברת דן להתחיל בשביתת מחאה. לא ייתכן שהחברה תהיה אדישה לאלימות כנגד הנהגים. פנינו למשרד התחבורה בדרישה להאיץ את ההפרדה בין הנהג לנוסעים באוטובוסים בכל הקווים ברחבי הארץ. מציאות מעין זו היא סכנת חיים ממשית. דם נהגי האוטובוסים אינו הפקר".

ה

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה