חדשות פתח תקווה

תמונות קשות

חדשות פתח תקווה23 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

תושב העיר בן 41 נעצר בחשד שצילם נשים מתחת לחצאיות בזמן שערכו קניות • מעצרו הוארך

תמונות קשות
משטרת פתח תקוה. האם החשוד כשיר לעמוד לדין? ׀ צילום: אלון חכמון

מספר נשים שערכו קניות בסופר "חצי חינם" באם המושבות נפלו קורבן לתושב פתח תקוה בן 41 שעל פי החשד צילם אותן מתחת לחצאיות.
בית משפט השלום בעיר האריך בשישי האחרון את מעצרו של החשוד עד ליום שני, ואז הוא הובא לבית המשפט בשנית, שם הוארך מעצרו פעם נוספת.
ל"המקומון" נודע כי מתלונה שהגישו עד כה שתי נשים עולה כי בימים חמישי ושישי שעבר כשהגיעו לקניות בסופר שבמתחם הקניות "חצי חינם", התחקה אחריהן חשוד וצילם אותן מתחת לחצאיות שלבשו באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שאחז בידו.
לטענתן, החשוד עשה עצמו כמי שעורך קניות במקום, ותוך כדי הטיית גופו לעבר המדף התחתון, לכאורה על מנת לאסוף פריט כלשהו, הוא שלף את הטלפון הנייד כשהמצלמה פתוחה, ותיעד איברים מוצנעים מתחת לחצאיות שלהן. כל זאת כשהוא מנצל את העובדה שהן עמדו לצדו.
בעקבות תלונתן, החלו אנשי האבטחה בסופר לבחון את מצלמות האבטחה במקום, ולאחר שהוברר כי החשוד הגיע בשישי האחרון כאמור לביקור נוסף בסופר, הוזעקו למקום שוטרים שעצרו אותו לחקירה. בבדיקת מכשיר הטלפון שלו אותרו התמונות שתיעד במהלך מסע הקניות שלו.
במשטרה מעריכים כי מדובר בבחור המעורער בנפשו, ולא מן הנמנע כי הוא יישלח לבדיקה פסיכיאטרית כדי לבדוק האם הוא כשיר לעמוד לדין.
חקירת המשטרה בפרשה, שכבר הפכה לשיחת היום בעיר, נמשכת.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה